Recent Content by karto

  1. karto

    Pomoc Jaki UPS do Qnap TS 251

    @maks87 nie pokazuje szacowanego czasu na tej zakładce z tym modelem. Nigdy nie sprawdzałem max. pracy - Qnap (2HDD) ustawiony jest na wyłączenie po 5min pracy na UPS. Potem podtrzymuje już modem i router. wg. producenta Czas podtrzymania (100W) - 0h 20 min ale np. telewizor 47' uciągnął mi...
  2. karto

    Pomoc Jaki UPS do Qnap TS 251

    u mnie sprawdza się power walker 850 jest wspierany i działa bardzo dobrze z Qnap'em
  3. karto

    QNAP TS212P czy sie oplaca kupic

    u mnie właśnie 212p jest do takich zadań jakie założyłeś i daje sobie bardzo dobrze radę.
  4. karto

    Download wNetUse

    No jasne że możesz. Przy okazji piwo postawisz :D Nikt nie zgłasza czy coś dodać , ująć ..czyli program jest wystarczalny :p Czy ktoś go testował na Win 10 ?
  5. karto

    Pomoc UPS do QNAP ds 251

    mam Power Walker 850 ale bez lcd bo szkoda kasy na zbędny badziew i działa ok będzie dobry
  6. karto

    Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

    są kamerki? poproszę o info jak zakupić 2 szt
  7. karto

    Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

    poproszę 2 szt :-)
  8. karto

    wNetUse - aktualizacja

    kosmetyka, m.in. - poprawiony TabOrder na Formie - "odgwiazdkowany" użytkownik - usunięty niepotrzebny kod
  9. karto

    Download wNetUse

    karto zaktualizował wNetUse: aktualizacja Przeczytaj więcej o tej aktualizacji...
  10. karto

    wNetUse 1.0.1

  11. karto

    Instruktaż/Tutorial Mapowanie udziałów sieciowych w Windows Vista i nowszym

    Można testować: wNetUse
  12. karto

    Instruktaż/Tutorial Mapowanie udziałów sieciowych w Windows Vista i nowszym

    jako że sporo montuje się udziałów w spółkach gdzie pracuje, a nie podobało mi się rozwiązanie ze skryptami, bat'am to napisałem sobie programik. działa od win xp po 8 bez problemu. jakby było zainteresowanie to można byłoby podpieścić i skompilować wersje dla forum.
  13. karto

    QNAP TS-453 Pro - czy to dobry wybór ?

    w 4z5 Qnap'ów mam dyski WD RED od 1TB do 3TB pierwszej i ostatniej generacji można powiedzieć. Najstarsze maja cos ok 2,5 roku pracy i jest ok. Żadnych błędów, awarii etc. W domu też mam REDy ;) 1+3. także polecam
  14. karto

    Pomoc UPS do Qnap TS-453 Pro

    powerwalker 850 tez dobrze działa z qnap'em. można polecić