Recent Content by kepor

  1. K

    Pomoc Dlaczego Qsync nie ma w chmurze

    Czyli funkcja Qsync w portalu nic mi tutaj nie da. Ok zrozumiałem. A drugi temat?
  2. K

    Pomoc Dlaczego Qsync nie ma w chmurze

    Nie chciałbym np będąc u klienta musieć instalować program Qsync ze strony qnapa tylko tak jak napisał mariuszsal aby usługa została opublikowana na portalu myQNAPcloud. W między czasie pracownicy w firmie pracowaliby na danych plikach, które na bieżąco byłyby synchronizowane a ja miałbym dostęp...
  3. K

    Pomoc Dlaczego Qsync nie ma w chmurze

    Tak myqnapcloud działa. Loguję się i widzę aplikacje Filestation, Photo Sation, Music Station, itp. Chciałbym jeśli jest możliwość aby była też widoczna aplikacja Qsync.
  4. K

    Pomoc Dlaczego Qsync nie ma w chmurze

    Witam, posiadam Qnap ts-121. Korzystam z funkcji qsync. Co mam zrobić aby aplikacja Qsync była widoczna przez chmurę? Dodam, że przez telefon z androidem jest widoczna a z poziomu Windows nie ma. Dodatkowo żeby nie tworzyć nowego tematu mam pytanie odnośnie funkcji "Podziel się" w Filestation...
  5. K

    Pomoc Qnap ts-121 problem z linkami i dostępem zdalnym

    Ruszyło. Zaatakowałem moje providera i przekierował mi porty na antenie na mój router i zaczęło hulać. Mam za to pytanie innego rodzaju. Gdy w filestation klikam opcję "podziel się" standardowo chce mi wygenerować linka z moim adresem LAN co jak wiadomo nie zadziała. W każdym razie jest w...
  6. K

    Pomoc Qnap ts-121 problem z linkami i dostępem zdalnym

    ok, otrzymałem stały IP. Gdy teraz próbuje dostać się przez myqnapcloud łączy się tylko, że otrzymuje ekran logowania AirOS czyli pewnie panel mojego nanostation. Gdy wysyłam link przez opcję podziel się na maila, również otrzymuje ekran logowania. Gdy wchodzę przez Cloudlinka wyświetla mi się...
  7. K

    Pomoc Qnap ts-121 problem z linkami i dostępem zdalnym

    Mój dostawca oferuje wykupienie za 5zł adresu publicznego. Czy to, że w DDNS/cloudportal mam informacje o konflikcie NAT i 4 porty na failed jest to zależne od braku stałego ip publicznego?
  8. K

    Pomoc Qnap ts-121 problem z linkami i dostępem zdalnym

    Witam, od niedawna jestem świeżym użytkownikiem Qnapa ts-121. Mam go podłączonego do routera tplink. Dostęp po lokalu ok. Problem pojawia się przy dostępie zdalnym. Tzn w Filestation przy opcji "Podziel się", ustawiam aby wysyłał przez myqnapcloud i posyłam komuś linka na maila tyle, że nie...