Recent Content by kildorf

  1. K

    Pomoc Serwer Valheim

    sa, ale w katalogu vol: choc w nim nie ma nic z ustawien, dlatego wrzuclem z container gdzie sa jakies 'pliki konfiguracyjne' nie wiadomo po co jak ich zmienic nie mozna
  2. K

    Pomoc Serwer Valheim

    im oczom ukazal sie las.... z total commander screen:
  3. K

    Pomoc Serwer Valheim

    Tak, wpisalem to co wyzej napisales i serwer stoi i dziala. Niestety bez mozliwosci zmiany (przynajmniej z moim poziomem wiedzy = 0) Zobacze Portainer i czy cos dam rade zdzialac. W jaki sposob moge zmienic zmienne dockera, czy w ogole mozna? Link do pliku...
  4. K

    Pomoc Serwer Valheim

    Dobra, nawet tego nie potrafie usunac, nic nie mowiac o zmianie tego hasla. Zadna edycja pliku json nie wprowadza zmian, a po uruchomieniu serwera plik z json jest zmieniany na oryginalne ustawienia.
  5. K

    Pomoc Serwer Valheim

    dziala, na zewnatrz tez, dzieki bardzo:) teraz jeszcze te statyczne IP z Orange musze ogarnac Pytalem o zmiany, bo np chcialbym zmienic haslo, dodac zeby serwer nie byl widoczny, itp, a nie wiem zbytnio jak. Do tych plikow mam dostep, zmienilem w pliku config.v2.json haslo, ale przyjmuje stare...
  6. K

    Pomoc Serwer Valheim

    Uruchomilem tak jak pisales, dzieki!! Ale niestety serwera nie widze. Jestem w tej samej sieci co qnap, polaczeni do jednego switcha. Jak sprawdzic co blokuje polaczenie (czego brakuje). W switchu otworzylem porty 2456-2458 UDP DZIALA (restart switcha):) przez LAN moge sie polaczyc! Dziekuje...
  7. K

    Pomoc Serwer Valheim

    Z dockerem chyba, Link: https://www.youtube.com/watch?v=3k9PjanduMQ <- to mozna sciagnac przez container, ale co dalej? Tak jak pisalem, w ogole nie wiem gdzie to wrzucic... i jak
  8. K

    Pomoc Serwer Valheim

    Witajcie, Mam Qnap TS-X53D. Szukam osoby ktora postawi mi serwer valheim na moim qnap i pokaze jak konfigurowac itp (np zmiana hasla, itp) . Warto abym dodal ze calkowicie sie na tym nie znam. Probowalem juz kilka razy (cos co wygrzebalem w sieci), niestety bezskutecznie.