Recent Content by kismet75

  1. kismet75

    Kupię Qnap TS-251+

    Cena w licytacji przedstawia realną cenę sprzedaży . Cena jest real Cena jest realna ile ktoś za ten przedmiot jest w stanie zapłacić . Tak że licytacja jest wyznacznikiem ceny
  2. kismet75

    Kupię Qnap TS-251+

    Na allegro ostatnio była używka Serwer NAS QNAP TS-251+ / 2x2TB / 8GB RAM / J1900
  3. kismet75

    Kupię Qnap TS-251+

    Ile posiada gwarancji ten nas , kiedy kupiony . Bo jak bez gwarancji to trochę drogo .
  4. kismet75

    Kupię Qnap TS-251+

    W sumie jeszcze nie kupiłem nas .Proszę o propozycję cenową na pw z dyskiem lub bez
  5. kismet75

    NAS do domowego zastosowania +-1200-1300zł

    Podepnę się pod temat bo mam dylemat co ostatecznie wybrać do zastosowań domowych serwer multimedialny i serwer dlna co będzie lepsze QNAP TS-251B-2G czy też QNAP TS-251+-2G . W jednym i drugim można dołożyć pamięć ram . ten 251+ chyba starszy modelowo ale czy lepszy parametrami .
  6. kismet75

    Kupię Qnap TS-251+

    Witam jestem zainteresowany zakupem Qnap TS-251+ interesuje mnie wersja z dyskami lub bez . Jeśli ktoś zamierza sprzedać ten sprzęt i zrobić przesiadkę na coś mocniejszego zapraszam do kontaktu . Temat podbijam ciągle aktualne możliwość zakupu poprzez allegro lub inne propozycje . Rozważę zakup...
  7. kismet75

    Witam

    Jestem tu nowy chciałbym się przywitać z wszystkimi użytkownikami forum .Pozdrawiam