Recent Content by kleryk6

  1. kleryk6

    Pomoc Problem z virtualnym systemem po awarii prądu

    Witam! Kolego Jaqb mam taki sam problem z plikami przyrostowymi. Po podpięciu do wirtualki działa tlko z pliku IMG, a przyrostowy pomija. Nie miałem do czynienia z Centosem i kvm. Możesz podesłać źródło według którego mógłbym spróbować ogarnąć temat tak jak Ty to zrobiłeś? Albo czy możesz mi w...
  2. kleryk6

    Pomoc Problem z przywróceniem VMa po usunięciu konfiguracji NASa

    Sprawdziłem, że kolega Jaqb ostatni raz logował się 3 lata temu i dlatego jeszcze nie zapytałem. Wysłałem info do HelpDesku. Zobaczymy. Masz rację! Do Jaqba napiszę, może się odezwie.
  3. kleryk6

    Pomoc Problem z przywróceniem VMa po usunięciu konfiguracji NASa

    Oj chciałbym zachować spokój, ale nie da rady. Już całą noc na tym siedzę i próbuję dostać się do tego pliku przyrostowego. W innym poście kolega napisał, że postawił Centosa i KVM i tam podpiął plik przyrostowy i odzyskał dostęp do plików. Ja niestety tego nie ogarnę, a sprawa jest podbramkowa...
  4. kleryk6

    Pomoc Problem z przywróceniem VMa po usunięciu konfiguracji NASa

    Witam! Kolego Radzu udało Ci się połączyć plik IMG z plikami przyrostowymi? Mam podobny problem. Maszyna widzi tylko plik główny, a przyrostowy w którym są mi potrzebne pliki pomija. ;(
  5. kleryk6

    Pomoc Problem z uruchomieniem maszyny po wyłączeniu zasilania

    Witam wszystkich! Niestety mnie również dopadł problem z plikami przyrostowymi (z cyferkami). Jest główny IMG i kilka przyrostowych z lutego oraz jeden z wczorajszego dnia. Maszyna wirtualna wczoraj działała (system Windows pracował), ale w zakładce "Pamięć" przed ścieżką do pliku IMG był napis...
  6. kleryk6

    Dzień dobry wszystkim!

    Jestem na forum od dłuższego czasu, ale nadszedł moment udzielenia się w dyskusji i dodania coś od siebie, więc zaczynam od przywitania. ;) ...i podziękowania wszystkim użytkownikom, którzy aktywnie tu działają! Dzięki Wam wiele się dowiedziałem i być może ja również coś wartościowego do tego...