Najnowsza aktywność Kong

  • Kong
    Super sprawa, działa pięknie. Dla zielonych jak ja, mała podpowiedż: Klikamy na zakładkę "Explore" w appce "Container Station" >>>>potem wklepujemy wyszukiwanie "seriousm4x".>>>Instalujemy dockera. Następnie w ustawieniach edit, albo podczas...
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post Pluczak w dyskusji Pomoc Zadania w Tle.
    Update firmware do nowej wersji naprawił błędy z ACL - teraz wykonuję się poprawnie. Dalej mam jednak problem z zadaniem widmo - które się nie wykonuje i nie da się zamknąć.
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Zadania w Tle.
    HERO w przeciwieństwie do QTS (klasyczny OS QNAPa) jest mniej znany. moim zdaniem NAS enumeruje pliki i trzeba po prostu poczekać no ale co ja wiem :)
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post Damian w dyskusji NAS QNAP TS 364-8G.
    Ja bym pomyślał o VPN a resztę ruchu zablokował
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post 3Qn w dyskusji Pomoc NETBAK PC AGENT.
    Hej Przesadziłeś nikt nie będzie czytał tej ściany tekstu :D 1) QuLog: coś rejstruje? 2) po WANie czy po LANie? 3) "i nic" co nic bo to nic nie mówi