Recent Content by kpbd

  1. kpbd

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    Mariusz tu nie chodzi o narzekanie po prostu w moim przypadku zgłaszam uwagi. Jeżeli zdjęcia mają być w niższej rozdzielczości to ok - tylko po co na siłę skalować zdjęcia do monitora 🤨 tego nie rozumiem skoro mogły by zostać w wygenerowanej rozdzielczości. Na szczęście i z tym sobie poradziłem...
  2. kpbd

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    Wracając do Wracając do nieostrych zdjęć to wychodzi na to, że na monitorach do 2k będzie taka rozdzielczość 1198 x 800px - czyli mając monitor z rozdzielczością 1920 x 1200 otrzymamy zdjęcie w niższej rozdzielczości i na dodatek ono będzie skalowane do używanej rozdzielczości - po co skalować...
  3. kpbd

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    Zgadza się ale ciekawi mnie czy inne osoby również mają taki problem oraz może już ten problem rozwiązały.
  4. kpbd

    Pomoc Rozmiar zdjęć w QuMagie

    Cześć, mam problem z QuMagie - oczywiście sprawa zgłoszona już po raz drugi na support QNAP. Dodaję zdjęcia do QuMagie - oryginalne zdjęcie to 5963 x 3981px - niestety generuje się zdjęcie do podglądu w rozmiarze 1198 x 800px przy większych monitorach jest ono niestety skalowane do...
  5. kpbd

    Pomoc Zmiana wyglądu strony w FileStation5.

    Sprawdzone! Nic się nie zmieniło :) Jest wszystko tak jak chciałem! Jeszcze raz dzięki wielkie! Jedyne czego szkoda to to, że QNAP nie pomyślał o tym aby można było to zmienić z poziomu panelu administratora tak jak w S :/
  6. kpbd

    Pomoc Zmiana wyglądu strony w FileStation5.

    O to chodziło wystarczyło kilka wpisów w app.css i wszystko jest jak potrzeba! Dzięki wielkie!
  7. kpbd

    Pomoc Zmiana wyglądu strony w FileStation5.

    Nie chodzi o panel logowania bo to to wiem a o wygląd strony gdzie udostępniam link dla innej osoby, która ma pobrać pliki z serwera. Jak tylko będę przy QNAP to sprawdzę - /home/httpd/cgi-bin/filemanager/shareLink/
  8. kpbd

    Pomoc Zmiana wyglądu strony w FileStation5.

    Cześć wszystkim, mam chyba nietypowe pytanie :) czy da radę zmienić wygląd strony (dodać swoje tło i logo) FileStation tak jak w S? Szczegóły w załączniku. Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1216 Build 20200214 Model serwera: QNAP TS-453B
  9. kpbd

    Download Invoice Ninja (Apache73)

    Dzień dobry, czy ktoś próbował instalować InvoiceNinja za pomocą poradnika na stronie - link
  10. kpbd

    Pomoc Problem przy odnowieniu certyfikatu Let's Encrypt

    Jest kilka metod weryfikacji więc coś można wybrać :)
  11. kpbd

    Pomoc Problem przy odnowieniu certyfikatu Let's Encrypt

    Rozwiązałem problem w inny sposób a mianowicie generując certyfikat na www.sslforfree.com i wgrałem na QNAPa. Niestety wszystkie rozwiązania z pomocy nie pomogły :/
  12. kpbd

    Pomoc Problem przy odnowieniu certyfikatu Let's Encrypt

    Witam, potrzebuję pomocy przy odnowieniu certyfikatu Let's Encrypt - niestety jest problem ponieważ dostaję komunikat "Nie można pobrać certyfikatu Let's Encrypt. Sprawdzanie żądania nie powiodło się. Port TCP 80 musi być włączony.". Porty mam ustawione następująco: - Port systemowy: 8080 -...
  13. kpbd

    Pomoc 16 GB RAM do TS-253B

    Witam, trochę odkopię temat ale mam pytanie odnośnie zmiany pamięci RAM w TS-453B z 4GB na 16GB - czy ktoś ma sprawdzone kości??? W specyfikacji procesora Intel(R) Celeron(R) CPU J3455 @ 1.50GHz (rdzenie: 4) jest informacja, że procesor może obsłużyć tylko do 8GB. Niestety do wirtualizacji 4GB...
  14. kpbd

    Pomoc Problem z systemem plików

    jeżeli jest "zawieszony" to nic nie da się zrobić, dopiero po restarcie wszystko wraca do normy
  15. kpbd

    Pomoc Problem z systemem plików

    Witam, od pewnego czasu mam problem ze swoim QNAPem a mianowicie chodzi dobrze do czasu po czym się tak jak by zawiesił i nie da się nic z nim zrobić ani dostać do SSH ani przez stronę, brak dostępu do SAMBY - wtedy trzeba zrobić reset trzymając dłużej power :/ wcześniej tego nie było, Model...