Recent Content by kragamon

  1. kragamon

    Pomoc klonowanie

    Czy jest możliwość z klonowania dysku systemowego na dysk podłączony przez USB. jak tak to jak to zrobić:s
  2. kragamon

    PyLoad - paczka QPKG

    Dzięki, wszystko poszło sprawnie i bez problemów zaktualizowałem do wersje 4.8 :) :D
  3. kragamon

    PyLoad - paczka QPKG

    Hej a mógłbyś napisać jak zaktualizować, ale tak krok po kroku jak dla laika :)
  4. kragamon

    PyLoad - paczka QPKG

    A może ktoś wie jak to skonfigurować bo mi w ogóle nie chce nic a nic ściągać.
  5. kragamon

    Problem z włączeniem sie ts-109

    pomocy Man problem z włączeniem się Ts -190 z dyskiem Western Digital WD20EADS 2.0TB Soft Version 3.3.0 build 0924T. Tylko po wyjęciu dysku można go włączyć, stało się to po wgraniu Soft 3.2.0 wcześniej było wszystko w porządku. Może ktoś się z czymś takim spotkał i wie jak to rozwiązać. pomocy
  6. kragamon

    klonowanie dysku w ts-109

    Hej moze ktoś wie jak zklonować dysk albo bezbolesnie przenies wszystkie dane z systemem, z jednego dysku mniejszego uzywanego w ts-109 na drugi na drugi nowy i wiekszy dysk. Czy pozostaje tylko zkopiowac wyszystko na kompa i ponownie wgrać na nowy dysk
  7. kragamon

    Dysk 2 TB w qnap TS 109

    Hej !! Czy ktos próbował wsadzic dysk 2 TB do TS-109 albo do TS-209jak tak to proszę o podzieleniem sie swymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. :)
  8. kragamon

    rtorrent++ przestal dzialac

    no tak taki model posiadam
  9. kragamon

    rtorrent++ przestal dzialac

    no oczywiście najnowszą (rtorrent++ v0.8.3 b1019 r1072 (O2) )
  10. kragamon

    rtorrent++ przestal dzialac

    "QPKG update failed due to Model mismatch." A takie coś
  11. kragamon

    rtorrent++ przestal dzialac

    Hej !! mam mały problemik. Po wgraniu nowego Firmware do TS-109 (2.1.2 Build 1024T) przestał ni dizłac rtorrent++ (v0.8.3 b1019 r1072 (O2)). To go odinstalowałem i przy ponownej instalacji wyskakuje mi taki komunikat: "Ostrzeżenie - Niepowiodła się Aktualizacja Systemu Nieudana aktualizacja...
  12. kragamon

    XMail + PHPXmail QPKGized

    A mi wyskakuje cos takiego "The requested URL '/phpxmail/index.php' was not found on this server." i nie mam pojecia to z tym zrobic. ;(