Recent Content by kris

  1. K

    Nie można po prerwie kontynuować ściągania- komuikat błędu

    Zrobiłem tak jak opisałeś, na razie nic. Ponowie próbę ale jak zakończą się obecne zadania pobierania. Inne programy wznawiają ściąganie. Tutaj wyglada to tak. 1. loading data 2. data error (pliki torrent wstrzymane). Qget po zalogowaniu pokazuje wszystko jak należy, oprócz powyższego problemu.
  2. K

    Nie można po prerwie kontynuować ściągania- komuikat błędu

    Re: Nie można po przerwie kontynuować ściągania- komuikat błędu Nie korzystałem dotąd z qgeta, tydzień temu zainstalowałem go ponownie, również on nie pokazuje mi torrentów których pobieranie wstrzymałem <sciana>
  3. K

    Nie można po prerwie kontynuować ściągania- komuikat błędu

    Dzięki, spróbuję, A odnośnie błędu w stacji pobierania to brzmi on: data error.
  4. K

    Nie można po prerwie kontynuować ściągania- komuikat błędu

    W programowym kliencie BT. Jeżeli przerwę sciąganie plików i ponownie chcę je przywrócić, to po kliknięciu w zakładkę pliki nie ukończone zamiast ich nazw, po chwili pojawia się komuikat: error, i nic więcej. Pozatym wszystko działa jak należy, I jeszcze jedno pytanie (sory, że w tym poscie)...
  5. K

    Nie można po prerwie kontynuować ściągania- komuikat błędu

    Jak rozwiązać problem błędu przy próbie ponownego rozpoczęcia pobierania. Jeżeli przerwę ściąganie i ponownie chcę je rozpocząć pojawia się w stacji komunikat: error- jaka może byctego przyczyna ??
  6. K

    [PROBLEM] DDNS dla TS-109

    O ile dobrze zrozumiałem to po przekierowaniu portów 8080 pojawia się w przegladarce www strona Qweb- mam tak właśnie po przekierowaniu dyndns na 8080 (korzystanie z Qweb wymagałoby stworzenia www np w joomli). Czy jeżeli chćę strony startowej qnapa to na adres mam przekierować port 443 ...
  7. K

    [PROBLEM] DDNS dla TS-109

    Mam ten sam problem. Czy próbowałeś ustawić konto bezpośrednio na serwerze dns?. W instrukcji problem potraktowany jest po łebkach.
  8. K

    Xbox 360, KISS i napisy

    Re: Xbox 360 i napisy Hm, niewiem jak wyglada sprawa różnych forum na temat 1600 ale choroba "wieku dzieciecego" 600 trwała 2 lata. Linksys w chwili obecnej opracowuje już własne odtwarzacze sieciowe rezygnując z marki kiss ale napewno będzie wsparcie programowe. Po kilku próbach z...
  9. K

    Xbox 360, KISS i napisy

    Re: Xbox 360 i napisy Nie narzekałbym tak bardzo na kissa, początkowo bardzo byłem zawiedziony ale wraz z nowym opragramowaniem problemy znikały, uważam że jest to dobry odtwarzacz sieciowy. Twonky niestety jest jeszcze niedopracowany, napisów nie czyta.
  10. K

    Xbox 360, KISS i napisy

    Re: Xbox 360 i napisy Witam Potwierdzam problem. Napisy nie idą z Qnapa, mimo że twonky wykrywa kissa mojego Dp600 jako DP601 (nowe oprogramowanie). Problem leży w qnapie i twonky, świadzcy o tym fakt, że po przegraniu filmu z qnapa np. na pena można go bezproblemowo odtworzyć w DP600...
  11. K

    Dlaczego nie ma napisów?

    Problem jest taki: 1.ściągam film, kopiuje napisy. 2. odtwarzam poprzez twonky na NECplayerze (zaznaczam że zgodny sprzętowo). 3.BRAK NAPISÓW <dupa> 4. Kopiuje na USB ściągnięty film, odtwarzam napisy są <brawo> 5.JAK ZROBIĆ ŻEBY twonky czytał napisy <cojest> <co> poprzez sieć bezpośrednio z...
  12. K

    Jak instalować qnapa TS-109 II ??? aby było wszystko cacy

    Osobny thread <glupi> jak?
  13. K

    Jak instalować qnapa TS-109 II ??? aby było wszystko cacy

    Co do portów wow ?? to w przypadku osioła tak zrobiłem ale port który miał wczoraj nr końcowy .100 dzisiaj miał .101 "dynamicznie" został zmieniony ;( noo...nnnieewiem ale jak przydziele do określonego nr port to chyba niebędzie to miało sensu <co> . Mam dlinka614+, który w najbliższym czasie...
  14. K

    Jak instalować qnapa TS-109 II ??? aby było wszystko cacy

    Ładnie <brawo> ale jaki program w jakich warunkach bedzie najlepszy? Jestem w pewnych sprawach zwiazanych z qnapem <glupi> wow np. próbowałem uruchomić osioła. Paczka ściągneła się bez problemów, zainstalowała na 109 bez problemów, następnie pojawiły sie pytania czy ruszy przy dynamicznym...
  15. K

    [Problem] Tworzenie miniaturek w stacji multimedialnej.

    Ja też miałem podobne zdarzenie dopóki nie zauważyłe strzałek przewijania stron w górnym prawym rogu :D