Recent Content by KRWI

  1. KRWI

    Pomoc TS-220 ciągły restart i utrata danych

    Nie, mam dwa dyski Seagete ST2000DM001 Pocieszającym jest fakt że dysk lustrzany ma około 500 GB mniej wolnego miejsca, to mniej więcej tyle ile miałem wszystkich danych łącznie z filmami - jest nadziejaNo i mamy sukces - wszystko jest na swoim miejscu pogmerałem w: Panel sterowania>Ustawienia...
  2. KRWI

    Pomoc TS-220 ciągły restart i utrata danych

    Zastanawiam się tylko czy przerwa w zasilaniu mogła być przyczyną zapętlenia i ciągłego restartu hmmm - jeżeli tak to trzeba będzie o jakimś UPSie pomyśleć bo przy następnym razie to na zawał zejdę Woohoo Dyski ciągle stukają więc wiedz że coś się dzieje :Hello:
  3. KRWI

    Pomoc TS-220 ciągły restart i utrata danych

    A jednak nadzieja umiera ostatnia... :uf: Wszystko wskazuje na to ze "sztuczka" kaktusa z utworzeniem udziału pod starą nazwą działa i to wbrew wszelkiej logice :Welldone: Po ponownym uruchomieniu dyski zaczęły pracować ciągle zgrzytając jak przy odczycie czy też zapisie więc wnoszę że się...
  4. KRWI

    Pomoc TS-220 ciągły restart i utrata danych

    Witam Wszystkich Po przeczytaniu z połowy wpisów na forum czuję że sytuacja jest raczej beznadziejna ale nadzieja umiera ostatnia... Mój TS-220 po przerwie z zasilaniu przestał być widoczny w mojej domowej sieci, po oględzinach okazało się że ciągle się restartuje - co kilka minut uruchamiał...
  5. KRWI

    HEY

    HEY - witam wszystkich! Najprawdopodobniej będę potrzebował pomocy - mam TS-220 i wszystko wskazuje na to że coś spieprzyłem...