Recent Content by krzysiek89

  1. krzysiek89

    Przy piwie Jakie dyski do przechowywania danych i monitoringu

    Tak też podejrzewałem, ale zastanawia mnie dlaczego po wejściu na install.qnap.com nie mogę zainstlować systemu bez dysków (jeszcze nie doszła przesyłka z dyskami) skoro ta pamięć jest na system.
  2. krzysiek89

    Przy piwie Jakie dyski do przechowywania danych i monitoringu

    Kupiłem 2x WD RED 3TB. A jeszcze pytanie spoza tematu. Co to jest ta pamięć flash w specyfikacji urządzeń QNAP (ja mam 4GB) czemu to służy, co to daje?
  3. krzysiek89

    Przy piwie Jakie dyski do przechowywania danych i monitoringu

    Cześć. Planuję zakup TS-251A i zastanawiam się nad dyskami. Zastosowanie - jednoosobowa działalność architektoniczno-projektowa - przechowywanie danych w RAID1 w celu zabezpieczenia danych w przypadku awarii jednego dysku. Wstępnie chciałem kupić 2x WD Red 3TB, ale pomyślałem, że oprócz...
  4. krzysiek89

    Pomoc Pomoc w wyborze UPS

    Pytanie o CyberPower UPS Value600EILCD GP, czy ten UPS ma zabezpieczenie wyjścia Rj45 czy Rj11, bo różnie w specyfikacjach jest napisane? Pytanie nr 2: Czy lepiej brać CyberPower UPS Value600EILCD GP, czy może APC Black-UPS 700VA 230V AVR? Ktoś miał styczność z tym modelem APC?
  5. krzysiek89

    Pomoc Pomoc w wyborze UPS

    Jeszcze jakieś propozycje? Coś tańszego może?
  6. krzysiek89

    Pomoc Pomoc w wyborze UPS

    Cześć, potrzebuję UPS do którego będzie podłączony tylno NAS QNAP 231P. Wymagania: - ma wytrzymać bez prądu co najmniej 20 minut, (wystarczy 10 ale zakładam, że z czasem wydajność się zmniejszy) - ma być skomunikowany z NASem tak że gdy braknie prądu to po 5 minutach ma się wyłączyć - ma być jak...
  7. krzysiek89

    Pomoc Kopie zapasowe z QNAP na dysku zewnętrznym

    W Cobian w zakładce "zaawansowane" w okienku "Domena" zamiast kropki wpisałem "NAS092285". Dalej to samo, nie mam poprawy
  8. krzysiek89

    Pomoc Kopie zapasowe z QNAP na dysku zewnętrznym

    Procedura tworzenia zadania: Wybieram folder źródłowy z którego ma być robiony backup, oraz folder docelowy gdzie ma ten backup być przechowywany (dysk na USB): Wybieram za pomocą "Dodaj" Tutaj muszę się zalogować, wpisać hasło i login, żeby móc wejść do NAS i wskazać folder. Wybrałem...
  9. krzysiek89

    Pomoc Kopie zapasowe z QNAP na dysku zewnętrznym

    Witam wszystkich. Potrzebuję znaleźć jakiś sposób na tworzenie kopii zapasowej do dysku zewnętrznego podpiętego do NAS pod USB. Potrafię zrobić kopię zapasową za pomocą "Menadżera kopii zapasowych", ale ta aplikacja zastępuje stare pliki nowymi zmodyfikowanymi lub dopisuje nowo utworzone. Ja...
  10. krzysiek89

    Cześć

    Cześć