Recent Content by kuba1961

  1. kuba1961

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    Niestety nie jestem aż tak biegły w te klocki. Czy ktoś napisze (łopatologicznie) jak zabrać się do takiej instalacji.
  2. kuba1961

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    Jeżeli jest ktoś z okolic Szczecina i potrafi zainstalować na TS-231 squeezboxserver. Stawam dobrą szkocką flaszkę. W innym wątku na forum Sprzedam - Sprzedam TS-231 lub zamienię @pigers zaproponował zainstalowanie paczki z podanego linku. Czy instalacja jej to po prostu wybranie opcji...
  3. kuba1961

    Sprzedam TS-231 lub zamienię

    PIGERS - dzisiaj wreszcie wracam z pracy do domu i przetestuję paczkę z twojego linka. Mam nadzieję że poradzę sobie z instalacją.
  4. kuba1961

    Sprzedam TS-231 lub zamienię

    Pisałem na tym forum z lekką prośbą o pomoc. Niestety.....
  5. kuba1961

    Sprzedam TS-231 lub zamienię

    Niestety już tego próbowałem. Tu na forum dostałem informację że będzie działać. Niestety nie dzała na 231.
  6. kuba1961

    Sprzedam TS-231 lub zamienię

    570 z dostawą Aplikacja to Logitech media server
  7. kuba1961

    Sprzedam TS-231 lub zamienię

    NAS ma jeszcze 15 miesięcy gwarancji. Praktycznie nie używany. Chciałbym zamienić na NAS S o podobnych parametrach. Potrzebna mi aplikacja nie jest niestety obsługiwana przez serwery QNAP-a.
  8. kuba1961

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    U mnie podobnie.
  9. kuba1961

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    Niestety też nie mogłem zainstalować. Czy ktoś pomoże.
  10. kuba1961

    Pomoc Automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów z iPhone (kilka urządzeń)

    Ja rozumem to jako rezygnację z chmury iclouda a nie rezygnację z chmury całkowitą. Dlatego propozycja zmiany chmury np. na OneDrive lub Dropbox.
  11. kuba1961

    Pomoc Automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów z iPhone (kilka urządzeń)

    iCloud raz robi automatycznie raz nie robi wogóle. OneDrive nie robi - trzeba wejść do aplikacji a wysyłanie już zacznie się automatyczne. Narzekałem na początku na brak całkowitego automatu. Teraz widzę plusy tego rozwiązania. Najpierw sprawdzam czy warto wszystko wysłać czy też pokasować...
  12. kuba1961

    Pomoc Automatyczne przesyłanie zdjęć i filmów z iPhone (kilka urządzeń)

    Też mam 231 też mam iphona.. Jestem na etapie konfigurowania. Czy próbwałeś zamiast iClouda czy kupowania Nas-a uzyć chmury Microsoftu i programu OneDrive. Ja używam tej chmury do przesyłania zdjęć.
  13. kuba1961

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    Ok a co poradzicie w sprawie instalacji squeezboxservera ?
  14. kuba1961

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    Czy wiesz jak to zrobić ? Mam jeszcze pytanie co do HDD. Chcę kupić coś 2Tb 2 szt. Co wybrać. Obecnie do qnapa wsadźIłem Segate 1,5Tb Greenlinie - nie są rekomendowane. Tylko do testów.
  15. kuba1961

    Serwer QNAP do współpracy z Logitech Squeezboxa

    Wszedłem do Qnapa w zakładce APP Center nacisnąłem "zainstaluj ręcznie" ale niestety po chwili wyświetliła się informacja o błędzie i niemożliwości instalacji. Tak jest dla wersji 09 i 019. czy cos robię nie tak ?