Recent Content by KysiuJ

  1. KysiuJ

    Pomoc TS-253A brak odpowiedzi - czerwona dioda power

    Witam, Wczoraj chciałem wykonać aktualizację TS-253A Oczywiście przed aktualizacją zrobiłem restart systemu i od tego momentu qnap już nie chciał wstać. Usłyszałem standardowo 1 beep przy uruchamianiu i poźniej 2x beep więc myślałem, że wszystko jest OK. Poczekałem jeszcze kilka minut żeby się...
  2. KysiuJ

    Pomoc Minecraft na dokerze - jak zaktualizować?

    chyba znalazłem ścieżkę gdzie są pliki /container-station-data/lib/docker/overlay2/d3b7f77c8579c7cd817bb9369511f1d6c88c34c2cb3f913903d78dc516782d7c/diff/mcpe/server
  3. KysiuJ

    Pomoc Minecraft na dokerze - jak zaktualizować?

    Przez SSH jest podobna sytuacja. Jak odszukać w jakim folderze jest konkretny contener?
  4. KysiuJ

    Pomoc Minecraft na dokerze - jak zaktualizować?

    tylko jak to zrobić przez Container Station bo po wpisaniu komend pojawia się błąd że niepoprawna komenda nigdy wcześniej nie używałem Conteiner Station więc jestem w tym temacie zielony
  5. KysiuJ

    Pomoc Minecraft na dokerze - jak zaktualizować?

    Witam. Jakiś czas temu uruchomiłem dla syna server Minecraft bedroc w kontener station Lomot. Na konsoli PS4 zrobiło aktualizację gry i teraz nie mogę się połączyć z serwerem bo mam wersję 1.19.40 a wymaga 1.19.50. Jak zaktualizować kontener tak żeby nie stracić tego co stworzył w grze?
  6. KysiuJ

    Nowość QNAP TS-464

    TS-464 pojawił się już w oficjalnym sklepie Qnqp Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  7. KysiuJ

    Pomoc WireGuard VPN - jak to skonfigurować?

    Witam Od jakiegoś czasu używam WireGuard i jest mega szybki ale mam jeden problem. Jak połączę się np. z firmy do domu do qnapa to automatycznie wycina mi sieć firmową i nie mogę pracować ale mam dostęp do sieci domowej. W AllowedIPs ma 0.0.0.0/0 . Jak prawidłowo ustawić żeby była dostępna i...
  8. KysiuJ

    Pomoc Brak dostępu do QNAP TS-253D-8G poprzez LAN przez VPN

    Czy na tym TS-253D masz może QuFirewall? Jeżeli tak to sprawdź reguły czy czasem nie blokuje dostępu
  9. KysiuJ

    Pomoc Admin Login Fail (HTTP) - nieznane próby logowania do QNAP

    Od dłuższego czasu mam ten sam problem. Konto admina wyłączone i zainstalowany QuFirewall i w logach mam dziennie około 22tys prób. Mam nadzieję że QuFirewall będzie skutecznie to blokował. Szkoda ze nie można w nim zaznaczyć jakie adresy IP ma blokować na stałe tak jak to było w domyślnych...
  10. KysiuJ

    Cześć

    Witam wszystkich