Recent Content by Lebcio

  1. Lebcio

    Pomoc Powiększenie Puli Pamięci

    Dziękuję za odpowiedź.
  2. Lebcio

    Pomoc Powiększenie Puli Pamięci

    Nikt nie pomoże? Można coś jeszcze powiększyć, czy tylko nowy dysk?
  3. Lebcio

    Pomoc Powiększenie Puli Pamięci

    Cześć Pogubiłem się w oknie Kreator zmiany rozmiaru woluminu. Czy dla woluminu uproszczonego DataVol2 mogę mogę jeszcze powiększyć rozmiar woluminu? 3 HDD 6TB w Raid5 - gwarantowane miejsce na migawki 5% (557,95GB) Jeśli można powiększyć, to jaką wartość powinienem wpisać w okno nowa pojemność?
  4. Lebcio

    Pomoc Usunięty/uszkodzony dysk w RAID1 - odzyskanie zawartości z drugiego bez podmiany/wymiany uszkodzonego/wyjętego

    Czytałem i nie rozumiem, dlaczego nie możesz kupić nowego dysku i podmienić uszkodzony i poczekać na odbudowę danych?
  5. Lebcio

    Przy piwie Szukam zaproszen na prywatne torrenty

    A ktoś coś wie kiedy może powrócić polishsource?
  6. Lebcio

    Pomoc QNAP - TS-230 Świecąca czerwona dioda

    Przecież masz informację że jednego dysku nie ma fizycznie bo go wyciągnąłeś? Może jednak masz RAID1? Znajdź znajomego informatyka to ci to ogarnie. Bo zaraz zrobisz sobie kuku i nie będziesz mieć danych.
  7. Lebcio

    Pomoc Migawka i nowe dyski

    QNAP Tutorial | Online RAID Capacity Upgrade - Replace Disks One by One - QTS/QuTS hero (EN) miejsce nie przypisane - czy to nie dotyczy miejsca na dysku które nie jest przypisane do wykorzystania
  8. Lebcio

    Pomoc Migawka i nowe dyski

    Wyciągasz stary dysk i wkładasz nowy, robisz to pojedynczo i czekasz aż skończy synchronizację - odbudowę. Potem drugi dysk. Co do migawek to zależy od ciebie, możesz wyłączyć ale nie masz wtedy dodatkowego zabezpieczenia przed utratą plików lub zaszyfrowaniem danych przy włamaniu. Możesz wybrać...
  9. Lebcio

    Pomoc Migawka i nowe dyski

    Może tak podasz przynajmniej jaki masz model i w jakim trybie pracują dyski? RAID1?
  10. Lebcio

    Pomoc karta graficzna do TS-464

    A czy inne złączą mają tutaj różnice? TS-464 ma PCIe x2 TS-473A ma PCIe x4
  11. Lebcio

    Przy piwie Istalacja systemy na dysku ssd

    Powinieneś mieć kopię, która najprawdopodobniej ci się nie przyda :-)
  12. Lebcio

    Pomoc karta graficzna do TS-464

    Czy do TS-464 wejdzie każda niskoprofilowa karta? Czy trzeba na coś zwrócić uwagę w tym qnapie? Na przykład: Nvidia Quadro P1000 4GB low profile | Grzęska | Kup teraz na Allegro Lokalnie
  13. Lebcio

    Pomoc QuMagie i magiczne AI

    Koło nie felga ;)
  14. Lebcio

    Pomoc Plex android tylko moja biblioteka

    1. Tak - musisz wejść w ustawienia wyglądu i powyłączać te opcje - Źródła online 2. Może masz go w innej sieci IP? Może jakiś firewall?