Recent Content by Lisek Muldelek

  1. Lisek Muldelek

    Pomoc Serwer multimediów DLAN

    Grzenio: jesteś wielki! Ja pierdziele, no nie wpadłbym na to :) Praktycznie rzecz biorąc nic nie trzeba zmieniać. Wystarczy wyłaczyć adblocka, ublocka czy adguarda (lub podobne), albo jeszcze lepiej, należy dodać wyjątek do białej listy dla adresu serwera do tychże wtyczek, a najszybciej po...
  2. Lisek Muldelek

    Pomoc Serwer multimediów DLAN

    oj chyba jednak nie, nadal mam "upnpMediaServer is not ready" sprawdzałem na Chrome i na FF. dodam, że jest to TS-410, QTS wersja 4.2.6 (2020.01.09) i chyba od momentu zainstalowania wersji z 9 stycznia nie działa ten DLNA była chyba jakaś opcja zainstalowania downgrade' ale nie pamiętam jak to...
  3. Lisek Muldelek

    Pomoc Serwer multimediów DLAN

    Witam, mam od wczoraj podobny problem -- co to znaczy cache został wyczyszczony? Pigers - Ty pewnie wiesz :))) co dokładnie mogę zrobić?
  4. Lisek Muldelek

    Pomoc Gdzie naprawic / zdobyć zasilacz do TS-410

    Witam, Tym razem ja mam problem z zasilaczem. Aż mi korki poleciały. Jak podłączam zasilacz do prądu nie pali sie na nim taka dioda w obudowie. No i sam QNAP nie wstaje. Gdzie tu zasilacz kupić? Albo co zrobić?
  5. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    P. Grzegorz poprosił o logi i więcej szczegółów. Proponował aby odinstalować paczkę Google Drive Sync i użyć innej Hybrid. Tak tez zrobiłem. Były małe problemy z odinstalowaniem tamtej paczki, tzn. długo się odinstalowywała. Wrzuciłem Hybrid. Ustawiłem co trzeba - na razie odbywa się skanowanie...
  6. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    pytałem raczej o liczbę dni oczekiwania na odpowiedź
  7. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    ano mam taką apkę, ale skoro ten sprzęt działał, to się nawet nie interesowałem :) zainstaluje, zobaczę i się dowiem... dzięki :) Przy ponownym podpinaniu mam tak :) Ale za którymś razem poszło... Mimo wszystko wysłalem zgłoszenie do helpdesku tą apką z AppCenter. Długo się czeka na odpowiedź?
  8. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    moment bo się robi coś takiego :) (ze strony QNAPa ściągnąłem w ZIPie paczkę i ręcznie instaluję, bo moim zdaniem ta apka coś się popsuła...)
  9. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    czy w QTSie można jakoś sprawdzić model seryjny urządzenia, bo teraz trudno jest mi tam z tyłu sięgnąć za szafeczką...
  10. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    oto wycinek z ustawień Google
  11. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    nie mam tam konta, a kim jest Grzesio? :) odnośnie dodatkowych zabezpieczeń Google wiem, ale mam dodane w konfiguracji konta Google polukam jeszcze i zobaczymy...
  12. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    nie mam nowszego, tzn. mam najnowszy zainstalowany sprawdzam inne apki zobaczę takie: dla mojego TS-410 najnowszy QTS
  13. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    a jak to można zaktualizować??
  14. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    no to robimy restart QTSem nadal czekam z tym ekranem powyżej... diody na zielono, nic nie bipczy... jedyne co to widzę, że połączenie do SSH zostało zerwane... cierpliwie czekam dalej... ooo... dioda zielona wreszcie zaczęła migać na czerwono... (czyli jest dobrze) czekam dalej... no...
  15. Lisek Muldelek

    Pomoc QNAP TS-410 RAID-10

    ale jak grzecznie? w QTSie