Recent Content by lisu00

  1. lisu00

    Pomoc Qnap TS-328 konfiguracja DLNA

    Zrobiłem downgrade i wszystko jest co trzeba. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam.
  2. lisu00

    Pomoc Qnap TS-328 konfiguracja DLNA

    Taka dostałem odpowiedź na brak możliwości wskazania folderu w DLNA. Dzień dobry, wersja 4.4.1 jest wersją beta, zalecamy wycofanie się do wersji stabilnej.
  3. lisu00

    Pomoc Qnap TS-328 konfiguracja DLNA

    Wiec tak po zainstalowaniu Photo station i Music Station można tam wskazać lokalizacje źródłowe. I pojawiają się one potem w DLNA. Robi to jednak duży bałagan bo na przykład w Photo pojawiają się katalogi z okładkami płyt co jest mi niepotrzebne. Jednym słowem dalej nie mam możliwości...
  4. lisu00

    Pomoc Qnap TS-328 konfiguracja DLNA

    Hej, to jest "mc" a nie "mm" A w "mc" takie coś mam, ale jak tu wskazać foldery do zaindeksowania?
  5. lisu00

    Pomoc Qnap TS-328 konfiguracja DLNA

    Witam, nie wiem jak wskazać katalogi dla DLNA które mają być wyświetlane przez (na przykład) telewizor. Doszukałem się w sieci czegoś jak "Multimedia Management" gdzie można wskazać folder i zdecydować jaka jego zawartość (photo, music, czy video) ma być dostępna. W moim NASie nie ma tego, jest...
  6. lisu00

    Witam wszystkich

    Przesiadka z Zyxel na Qnap, stąd moja obecność na forum. Pozdrawiam Wszystkich.