Recent Content by ljmjakoop

  1. ljmjakoop

    QNAP czy S? 2 dyski, DLNA, Tomcat6

    Chcialem tylko dodac jeszcze cos od siebie: 1)Najlepiej mieć 7 NAS'ów w domu, 5 hostingów online i w domu backup'y na plytach i HDD - zdjecia z ogrodka za domem, albo skladanke Hip-Hop'owa. Ja mam dwa NAS'y Qnap'a i zastanawiam sie nad zakupem TS-470 albo TS-670. Serwerki nigdy mnie nie...
  2. ljmjakoop

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Tak, probowalem i tak i tak, nic nie daje - DTS nie dziala, niezaleznie czy ustawie wyjscie HDMI czy Cyfrowe.Te glosniki co mam, maja taka konsole z wyswietlaczem i tam wyswietlaja sie informacje/parametry dzwieku przy cyfrowym zrodle. W przypadku DTS jest "No Digital Data" i cisza jak makiem...
  3. ljmjakoop

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Dobra, zaraz zobacze co i jak i dam znac. Tak, zeby przyspieszyc, to cos konkretnego mam sprawdzic, do czego moga byc zastrzezenia/watpliwosci, czy ogolnie pobawic sie tym XBMC?Przetestowalem kilka filmow, czesc z nich z dzwiekiem wielokanalowym AC3 i czesc z DTS. DTS nie chodzi u mnie w ogole...
  4. ljmjakoop

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Nie mam AVR'a. Mam glosniki Logitech Z-5500. Korzystam ze switcha dla dzwieku - toslink i matrix switacha do HDMI. BoxeeBox puszcza mi bezposrednio dzwiek do switcha, a projektor po HDMI - kabel 10m. Gdybym mial dzwiek po HDMI to pierdzialoby z malego glosniczka w projektorze, a gdybym go...
  5. ljmjakoop

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Tak, wiem, ale w kazdym z nich to to, to tamto mi nie pasowalo, wiec napisalem swoj:)
  6. ljmjakoop

    Pomoc Przesunięcie wskaźnika myszki w vbox4 4.3.6

    Poprawiono tu może problem "rozsynchronizowanych" kurosorow myszy - na vbox i na komputerze?
  7. ljmjakoop

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Super, dzieki wielkie:) Zarzuce to na serwer, gdy tylko znajde chwilke. Coraz czescie mysle o przesiadce z BoxeeBox'a na XBMC. Jedyna rzecz, ktora generalnie nie jest idealna przy TS-269L to fakt, ze serwer nie ma wyprowadzenia osobnego do dzwieku przez Toslink. W BoxeeBox, dzwiek puszczam...
  8. ljmjakoop

    Pomoc Aktualizacja HD Station

    Czy też mógłbym poprosić o tę wersję beta do potestowania? Też mam TS-269L z 4.1RC.
  9. ljmjakoop

    Pomoc Alphacool USB LCD 240x128 (TS-269L)

    No i klops! Sam sterownik "serdisplib" działa i można nawet sobie latający prostokąt wyświetlić - super-bezużyteczne. "Lcd4linux" też się zainstalował, wszystko pięknie ładnie, ale podczas ładowania wywala "drv_init(serdisplib) failed: no such driver". Może serdisplib i lcd4linux ma być...
  10. ljmjakoop

    Pomoc Alphacool USB LCD 240x128 (TS-269L)

    Na razie doszedłem do tego, że sam "lcd4linux" nie obsługuje ekranu Alphacool i potrzebny jest zewnętrzny sterownik "serdisplib". To co widać na zdjęciu, to praca samego sterownika "serdisplib". Trzeba zrobić, żeby "lcd4linux" korzystał z tego właśnie sterownika. Niestety nie miałem czasu...
  11. ljmjakoop

    Pomoc Alphacool USB LCD 240x128 (TS-269L)

    Ktos odpalił coś podobnego na takim qnapie: DSCN9175.JPG on CoolStuff – Attachment – LCD4Linux Z tego co się orientuje, jest to możliwe na QTS Qnapa samego.A nie mówiłem, że się da:DD hehe Na razie mam sam ekran testowy, ale odpalilem to na TS-119p+. Skoro dalo sie na tym NASie, to i da...
  12. ljmjakoop

    Pomoc Alphacool USB LCD 240x128 (TS-269L)

    Hej, czy ktoś byłby mi w stanie pomóc z odpaleniem LCD4linux (bądź czegoś innego) na TS-269L? Mam ekran na USB Alphacool 240x128. Identyczny jak ten: Alphacool LCD 240x128 - Dzikie.NET Z sama konfiguracja skryptu do wyswietlania takich czy innych informacji nie bede mial problemu, ale nie moge...
  13. ljmjakoop

    Pomoc QNAP TS-670 Pro i pilot MCE

    Kurcze dziwna sprawa, patrzę na te Twoje screeny z softu do Harmony i wygląda, że mozna znaleźć tam więcej (bądź w łątwiejszy sposób) niż w konsoli online do pilotów Harmony. Zawsze korzystałem z konsoli online i tam też szukałem. W sumie połączenie jednego i drugiego powinno być do tej samej...
  14. ljmjakoop

    Pomoc QNAP TS-670 Pro i pilot MCE

    No, w koncu sprawdzilem te piloty MCE w bazie Logitech'a. Sluchajcie, przejrzalem parenaście modeli, ale baza znalazla tylko kilka: Hama MCE Remote Control: Amazon.co.uk: Computers & Accessories Anyware HA-IR01SV - Multimedia control panel - infrared: Amazon.co.uk: Electronics Speedlink...
  15. ljmjakoop

    Pomoc QNAP TS-670 Pro i pilot MCE

    Nie, nie wgłębialem sie w MCE. Sprawdzałem tylko pilota od Qnap'a. Pewnie dlatego, że nie korzystam z HD Station za bardzo. Używam BoxeeBox'a. Sprawdzę z ciekawości trop z MCE w wolnej chwili; powinienem mieć jeszcze z jedno wolne miejsce na pilocie. Chcecie feedback odnośnie MCE?