Recent Content by lobo82

  1. lobo82

    Pomoc Transkodowanie w lot i transkodowanie w tle nie działa - brak wsparcia dla AC3 i DTS ?

    No trzeba czekac ale ile to tylko programisci Qnap wiedzą
  2. lobo82

    Pomoc Transkodowanie w lot i transkodowanie w tle nie działa - brak wsparcia dla AC3 i DTS ?

    Ok już do nich napisałem :) To mi Pan odpisał: "Witam, tak obecnie te kodeki nie są obsługiwane. Z racji uwolnienia kodeków przez firmę Dolby oczekujemy na wdrążenie ich w system. Niestety nie umiem powiedzieć kiedy to będzie."
  3. lobo82

    Pomoc AC3, wielokanałowe MKV - jak odtworzyć?

    I jak z tym tematem coś udało się zrobic by działało ?? Kurcze bo ja głównie uzywam Qnap do multimediów a teraz to ostra klapa jest
  4. lobo82

    Pomoc Transkodowanie w lot i transkodowanie w tle nie działa - brak wsparcia dla AC3 i DTS ?

    i coś ruszyło w tym temacie ?? odtwarzanie AC3 ?? Czy Qnap olał temat i użytkowników ?? A może wie ktoś jak to obejśc ??
  5. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    ok no to teraz jest wszystko jasne dziękować za pomoc.
  6. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    No własnie o to mi chodziło czyli nie da się mieć że tak to ujmę zielonej kłódeczki "Kłódeczka = połączenie jest szyfrowane" tylko i wyłącznie da się to uzyskać jak zakupie certyfikat lub poprzez openssl ??
  7. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    Ale kłódeczka jest czerwona z krzyżykiem wiec możne inaczej zapytam czy jest możliwe mieć połączenie serwer nas a przeglądarką by kłódeczka była zielona ??
  8. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    jak kliknę na okienko z kłódeczką to jest napisane: Ip serwera "Twoje połączenie z tą witryną nie jest prywatne" niżej jest napisane: "Tożsamość witryny nie została zweryfikowana" " - certyfikat serwera jest niezgodny z adresem URL"
  9. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    Zrobiłem jak jest opisane i dalej nie jest to bezpieczne połączenie Jakieś inne pomysły ??
  10. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    No wiec dodałem certyfikat do przeglądarki Chrom i nadal nie ma bezpiecznego połączenia. Jakieś pomysły ?? Dodałem to w opcjach zaawansowanych HTTPS/SSL >> zarządzaj certyfikatami Jak się przyjrzeć temu certyfikatowi to jest napisane coś takiego "Ten certyfikat główny urzędu certyfikacji nie...
  11. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    Co bym nie zrobił nie bedzie bezpiecznego połączenia miedzy przegladarką a serwerem ??
  12. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    Tak zaiste ładny link :-) Ale tam się tyczy firefoxa, ja mam maxthona i tu jest problem, ale powiedz jak dam jakoś ten certyfikat do wyjątków to i tak jeśli połączę się z innego miejsca to i tak połączenie będzie nie zaszyfrowane ?? Dobrze myślę ??
  13. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    A jak dodać certyfikat do wyjątków ??
  14. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    NIe chce kupować żadnych certyfikatów ani nie chce się bawić w żadne ich generowanie. Chce jesli to mozliwe by działało bezpieczne połączenie przez WAN ?? Czy jest taka mozliwośc ?? Czy zostaje połączenie nie zabezpieczone ?? Nie chce nic kupować ani generować poprostu czy to co mam przy...
  15. lobo82

    Pomoc Bezpieczne logowanie oraz parametry kopiowania

    hmm czyli resumując muszę sobie taki certyfikat załatwić gdzieś (czytałem o tym ja naprawde żadko pisze na forach najpierw skropulatnie szukam informacji i czytałem o openSsl czy coś takiego) chodzi mi o to czy była możliwośc miec bezpieczne połączenie na tym certyfikacie co jest od zakupu na...