Recent Content by logar4

  1. logar4

    Pomoc przeinstalowanie systemu na nowy dysk SSD w TS-453B

    Cześć, czy możecie mi podpowiedzieć jak przeinstalować system w TS-453B na nowy dysk SSD dołożony do wolnej zatoki ? (chyba, że się nie da bez utraty danych). mam TS-453B b1 pusty, b2 pusty, b3 HDD10T, b4 HDD10T, dodatkowa karta QM2-2p + 2xM21T (quirer). w jednym z tych pustych chcę zainstalować...
  2. logar4

    Pomoc QNAP TS-453B - czy może mieć więcej niz 8GB RAM ?

    czyli można 2 różne kosci np 16 + 8... Tak ?
  3. logar4

    Pomoc QNAP TS-453B - czy może mieć więcej niz 8GB RAM ?

    wytłumacz mi proszę bo słabszy jestem.... piszesz góra 24 GB ale w innym miejscu znalazłem info że QNAP akceptuje tylko identyczne (w sensie pojemności) kości w bankach....więc chyba max 16 GB ? Czy dobrze myslę ?
  4. logar4

    Pomoc QNAP TS-453B - czy może mieć więcej niz 8GB RAM ?

    tu mnie też zaciekawiłeś... Czy w QNAP TS-453B można zmienić procesor ???
  5. logar4

    Pomoc QNAP TS-453B - czy może mieć więcej niz 8GB RAM ?

    ale można czy nie ?
  6. logar4

    Pomoc QNAP TS-453B - czy może mieć więcej niz 8GB RAM ?

    Cześć, mam pytanie jak w temacie. (producent mówi że max 8GB) Jeśli może mieć więcej np 32 GB to jakie kości najlepiej wybrać ? Piotr.
  7. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    dziś dostałem tez link od wsparcia QNAP do pobrania HD_Station_3.1.2_x86_64_Intel_20160105.qpkg z komentarzem: Please do not share this link with anyone, it is for testing purposes with some TV's (We do not have all models available for test, so if you don't mind ) please let us know about the...
  8. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    właśnie wprowadziłem zmianę zaproponowaną przez wsparcie SAMSUNG ...tyle, że dokładnie odwrotnie. Gniazdo HDMI (u mnie HDMI4 [ARC]), do którego jest podłączony QNAP nie miało włączonej opcji HDMI UHD Color więc ją ... włączyłem (czyli wg. opisu wsparcia SAMSUNG - włączyłem HDMI 2.0 bo do tej...
  9. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    właśnie dostałem z SAMSUNG wskazówkę: sprawdzę w domu czy pomogło i dam znać.
  10. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    to nie jest kabel HDMI-DVI tylko HDMI-HDMI... no ale Tak stosowałem się, nie pomaga, to jest chyba tylko opis nie zmieniający parametrów połączenia. Jak podłączam "zwykły" komputer nie QNAP (w sumie QNAP to tez komputer) do dowolnego innego złącza TV (czy opisanego DVI czy tez inaczej)...
  11. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Ja podłączałem TS-251 za pośrednictwem Yamaha RX-A850 ale też bezpośrednio do TV (do każdego z wejść osobno - każde jest opisane inaczej [dvi], [arc], itp.). Kable to nowe sztuki raczej z wyższej półki o długości sumarycznej (przy połączeniu przez Yamaha) do 1,5 m max. Problem występuje w...
  12. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Trudno powiedzieć. Jak pisałem wyżej w chwili gdy na nowym TV SAMSUNGA pokazuje brak sygnału - przełączyłem kabel do starego TV SAMSUNG i tam wszystko widać przełączam kabel do nowego i...nie widać ;(
  13. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    Znalazłem kilka wpisów na zagranicznych forach, że ten problem wysteruje ze współpracy z TV Samsung (nowe wersje) ale również ktoś pisał o projektorze multimedialnym. Także jak widać problem zaczyna być szerszy i może QNAP coś z tym TS-251 (ciekawe czy to tylko ten model ma z tym problem)zrobi...
  14. logar4

    Pomoc Problem z sygnałem HDMI z TS-251 we współpracy z SAMSUNG UE55JU7000

    s tyle, że on nie przenosi 4K (chyba) no ale to dziś rzadkość więc na razie z nim spróbuję. Dzięki.