Recent Content by lokocool

  1. L

    Pomoc Docker MySQL + PHPMyAdmin jak zainstalować i skonfigurować- [Container Station]

    A czego używasz ? Bo mi też coś się robi. Mam gdzieś babola, tylko nie wiem gdzie. w PHPMYAdmin dodałem do std konfiguracji przy tworzeniu kontenera: PMA_HOST - IP QNAP PMA_PORT - 3306 MYSQL_ROOT_PASSWORD - hasło jakie ustawilem w mySQL przy tworzeniu kontenra i teraz czy trzeba jeszcze...
  2. L

    Pomoc Docker MySQL + PHPMyAdmin jak zainstalować i skonfigurować- [Container Station]

    Tak dokładnie chodziło mi o oficjalny build, normlanie z docker HUB-a. dokładnie Ten w wersji jaka mnie interesuje: https://hub.docker.com/_/mysql Dopisałem tylko przy instalacji pole i jako siec ustawiłem bridge. MYSQL_ROOT_PASSWORD Pytanie czy coś jeszcze należy tutaj dopisać I sam serwer...
  3. L

    Pomoc Docker MySQL + PHPMyAdmin jak zainstalować i skonfigurować- [Container Station]

    Witam, Sprecyzuję co bym chciał zrobić: Zainstalować serwer MySQL w wersji 5.7.12. + PHPmyAdmin w kontenerze. Zaimportować obecną bazę danych z komputera móc podłączyć zewnętrzne urządzenia do tej bazy po IP Qnapa i odpowiednim porcie. i teraz o ile sama instalacja kontenerów jest...