Recent Content by lord_yabol

  1. lord_yabol

    Pomoc Czy na starszych wersjach Rtorrent-Pro działa filebot?

    Dziękuje za pomoc zdalną. Niestety pomimo skanowania tytułów poprzez filebota w oknie putty, efekt jest ten sam. Brak pojawienia się nowych tytułów odcinków seriali i filmów w medialibrary :( EDIT: Jednak działa na nowo pobranych pozycjach :) Filebot uparł się nie skanować dwóch odcinków...
  2. lord_yabol

    Pomoc Czy na starszych wersjach Rtorrent-Pro działa filebot?

    Zaktualizowałem Rtorrent do najnowszej wersji, zainstalowałem Filebot z linka powyżej i Java i nie działa. Naciśnięcie przycisku "Rescan All in Complete" nie pomaga pomimo że filmy, odcinki seriali są w Complete w Movies i TV a nie ma ich w Medialibrary.
  3. lord_yabol

    Pomoc Czy na starszych wersjach Rtorrent-Pro działa filebot?

    Zadziałała bez opłaconej licencji na filebota?
  4. lord_yabol

    Pomoc Czy na starszych wersjach Rtorrent-Pro działa filebot?

    Czy jedynym sposobem na organizacje media library jest płatna wersja filebot-a (coroczna licencja)?
  5. lord_yabol

    Aktualizacja Final release note 0.9.9-0020

    Nie dobrze... zapłaciłem dwukrotnie za ten produkt i teraz koniec wsparcia.
  6. lord_yabol

    Pomoc QNAP TS-253D uszkodzony dysk NVME na którym jest zaisntalowany system.

    No właśnie nie widzę nigdzie możliwości stworzenia RAID 1. Mogę w ustawieniach roszerzyć dysk systemowy o ten drugi ssd.
  7. lord_yabol

    Pomoc QNAP TS-253D uszkodzony dysk NVME na którym jest zaisntalowany system.

    Cześć, Od kilku dni Qnap alarmuje o nienaprawialnym błędzie: W obudowie posiadam dwa dyski HDD 4TB w RAID 0 oraz dwa dyski NVME po 1 TB (na karcie rozszerzeń). Uszkodzony dysk jest systemowym, a drugi jako pamięć podręczna w trybie "odczyt". Dodatkowo trzy dyski HDD podłączone po USB do...
  8. lord_yabol

    Pomoc Plex na QNAP-ie - problem z odtwarzaniem filmów z biblioteki Zdjęcia.

    Problem dotyczy wszystkich prywatnych filmów z biblioteki z całej historii ok. 10 lat więc modeli telefonów i kamer było sporo.
  9. lord_yabol

    Pomoc Plex na QNAP-ie - problem z odtwarzaniem filmów z biblioteki Zdjęcia.

    Mili Państwo, Od kilku miesięcy mam problem z odtwarzaniem filmów wykonanych głównie na telefonach. Są one umieszczone w Bibliotece "Zdjęcia" na QNAPie. Wybierając film "kręci się" pomarańczowe kółko i słychać poprawnie dźwięk ale obrazu jest nieruchomy. Na Qnapie, Plex odtwarza te filmy. Na...
  10. lord_yabol

    Pomoc QNAP 253D 16 GB RAM i karta QM2-2P-244A (NVME)

    Witam, 2x 8 GB Crucial z laptopa. ADATA generowała problemy ze stabilnością systemu 2 x 8GB. Samsung EVO- ponieważ miałem taki dysk na stanie ;) Dyski USB to jeden HDD 2.5" i jeden SSD SATA w kieszeni. Na karcie QM2-2P-244A mam jeden 1 TB nvme jako system i drugi 1 TB nvme jako cache (read...
  11. lord_yabol

    Pomoc Jak usunąć całkowicie z dysku zaszyfrowany folder ?

    Witam, Dawno temu stworzyłem zaszyfrowany folder, który zawiera sporo miejsca. Niestety zapomniałem hasła do odblokowania :( W panelu sterowania- foldery współdzielone usunąłem folder z danymi. Problem w tym, że nie zwolniło to miejsca na dysku i w midnight commanderze widzę nazwy tego folderu...
  12. lord_yabol

    Pomoc Problem z Plex po postawieniu systemu na SSD NVME.

    Mili Państwo, Jeszcze jedna prośba. Ponieważ znajduje mi około 2000 zdjęć, które na Osi czasu w Plex pokazuje na samej górze z datą 1 Styczeń 1900. Jak ustawić żeby te zdjęcia znajdowały się na samym końcu (zgodnie z datą).