Recent Content by lordwader

  1. lordwader

    Pomoc qnap repository problem

    https://www.qnapclub.eu/pl/repo.xml jest nieczynne?
  2. lordwader

    Pomoc qnap repository problem

    Panowie, krótkie i szybkie pytanie, dodaję repository i nie ma żadnych aplikacji, pusto coś się pozmieniało w nowych systemach? nie działa tak jak kiedyś? adres repository: https://www.qnapclub.eu/pl/repo.xml login i hasło takie jak do forum qnap coś robię nie tak?
  3. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    no ok, a jak ma się twój ryzen do procesora w firesticku? Przecież przy strumeniu bezpośrednim transkodowanie musi zrealizować stick - tak mi się wydaje.
  4. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    nooo, taki opis to do mnie przemawia :) - kupione. a tak apropos wymiany nasa na wersję z cpu 4-rdzeniowym, taki procek ktoś pisał, że transkoduje bez problemu. Prawda li to?
  5. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    chciałem jeszcze wrócić do kwestii transkodowania, bo filmik miał czkawkę jak był odtwarzany z oryginalnego pliku po zmianie nazwy - był transkodowany, ale jak go przekonwertowałem w zasadzie do tego samego formatu też mkv, 60fps, Ac3, szło płynnie bez transkodowania, bezposrednio na tv. Czy w...
  6. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    chciałem jeszcze wrócić do kwestii transkodowania, bo filmik miał czkawkę jak był odtwarzany z oryginalnego pliku po zmianie nazwy i był transkodowany, ale jak go przekonwertowałem na komputerze w zasadzie do tego samego formatu jak oryginał też mkv, 60fps, Ac3, szło płynnie bez transkodowania...
  7. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    ło Panie, to umnie link szybszy, a sam net to też ze 400mbs pójdzie... :)
  8. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    no tak chyba muszę to cudo jednak nabyć, jeszcze pytanie można to jakoś podłaczyć po lan? takie połaczenie jednak wydaje się pewniejsze :) .
  9. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    a da rade zasilić to cudo z portu usb w tv?
  10. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    może głupie pytanko, ale jak to działa? wtykam to cudo w port hdmi w telewizorze, łaczę się z siecią wifi, instaluję na tym cudeńku klienta plexa i mogę oglądać filmy strumieniowane z plexa bez transkodowania czyli bez przycinek??
  11. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    opcja 1 wydaje się ciekawa, to gpu to jakaś dokładana karta do qnapa? do TS-251D da się coś takiego domontować?
  12. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    1692731738 obraz się transkoduje
  13. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    poczytam, a tymczasem jakiś pomysł na rozwiazanie problemu tych przycinek? sieć mam 1GB, telewizor podpięty po lan. oglądam teraz ten film heart of stone i też łapie przycinki, a to tylko FHD, jakość na pluginie TV to 3,7Mbps więc nie za duzo
  14. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    jest postęp, uporzadkowałem wszystko jak pisałeś jest postęp, uporządkowalem nazwy pliku i folderu zgodnie z porada i wygląda na to, że działa :), nawet na tym tragicznym TV. (choć moim zdaniem technologia qned i webos to tv no.1 :) ) THX Jeszcze takie pytanko techniczne, czasem niektóre...
  15. lordwader

    Pomoc plex nie widzi niektórych filmów

    oki tak zrobie, gwoli informacji po takiej konwersji wszystko hula...