Recent Content by lukassz

  1. L

    Pomoc Po ostatniej aktualizacji występuje problem z wejściem do NAS

    Mam dokładnie to samo na TS-230, stacja nie wydaje żadnego dźwięku... Dopiero po restarcie jest ok przez jakiś czas. Dramat z tym sprzętem jest czasem. Udało się znaleźć jakieś rozwiązanie?
  2. L

    Pomoc TS-230 VideoStatnio/PhotoStatnio/QuMaggie nie odtwarza dużych plików wideo H265

    Zmniejszyłem te pliki za pomocą polecenia ffmpeg -i input.mp4 -vcodec libx265 -crf 24 output.mp4" , teraz zajmują do 200MB. Stream #0:0(und): Video: hevc (Main) (hev1 / 0x31766568), yuv420p(tv, progressive), 3840x2160, 15461 kb/s, 29.97 fps, 29.97 tbr, 30k tbn, 29.97 tbc (default), ale w...
  3. L

    Pomoc TS-230 VideoStatnio/PhotoStatnio/QuMaggie nie odtwarza dużych plików wideo H265

    Cześć, mam problem z odtworzeniem kilku plików nagranych z kamery przez np. PhotoStation. PhotoStation nie widzi miniaturki plików (nie została wygenerowana dla tego pliku). Wiele plików ma takie zachowanie - wszystkie w H265. W ustawianiach włączyłem generowanie miniatur/wywaliłem...
  4. L

    Pomoc QNAP TS-231P nie działa internet - problem z DNS

    @grzech1991 czy udało Ci się rozwiązać problem? Mam to samo na TS 230 :/
  5. L

    Pomoc TS-230 Po całkowitym wyłączeniu słychać wirowanie dysków

    Wcześniej miałem TS-228 i nie było takich anomalii.
  6. L

    Pomoc TS-230 Po całkowitym wyłączeniu słychać wirowanie dysków

    Cześć wszystkim, jeżeli umieszczam temat w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie. Mam dziwny problem z moim nowym Qnapem, tak jak w temacie - jeżeli go wyłączę kompletnie (diody nie migają, jest beep wyłączenia, przy wejściu na kabel RJ45 miga tylko jedna dioda) to po jakimś czasie...