Recent Content by Lukasz_p

  1. L

    Pomoc Problem z owncloud po aktualizacji do QTS 5

    ehhh niestety jeden z adminów u mnie włączył teraz jakoś do danych w owncloudzie musimy się dostać
  2. L

    Pomoc Problem z owncloud po aktualizacji do QTS 5

    Cześć, Po aktualizacji do najnowszej wersji QTS 5 pojawił się problem z aplikacją owncloud zainstalowaną z App Center. Pojawia się komunikat: "Downgrading is not supported and is likely to cause unpredictable issues (from 10.6.0.0 to 10.0.10.4)" Czy ktoś z Was byłby wstanie pomóc/wskazać jak to...
  3. L

    Pomoc Problem z owncloud po aktualizacji do QTS 5

    Cześć, Po aktualizacji do najnowszej wersji QTS 5 pojawił się problem z aplikacją owncloud zainstalowaną z App Center. Pojawia się komunikat: "Downgrading is not supported and is likely to cause unpredictable issues (from 10.6.0.0 to 10.0.10.4)" Czy ktoś z Was byłby wstanie pomóc/wskazać jak to...
  4. L

    Pomoc Usunięcie dyssku z puli pamięci

    Cześć, Mam w puli pamięci 5 dysków w konfiguracji RAID 6. Czy jest możliwość, aby usunąć jeden dysk i pozostawić 4 dyski w RAID 6? U mnie przy statusie puli pamięci występuje komunikat "zdegradowany" i pula pamięci nie zmniejszyła swojej pojemności o wyjęty dysk.
  5. L

    Pomoc Problem po wymianie dysków - starszy wolumin

    na helpdesk jeszcze czekam na odpowiedź
  6. L

    Pomoc Problem po wymianie dysków - starszy wolumin

    Tego, że trzeba będzie wykonać ponowną inicjalizację nas niestety nie. czy jest jakaś inna opcja, żeby nie inicjalizować ponownie? Np zamiana tych 12 TB dysków na 4 dyski po 4 TB tak, żeby rozszerzyć pojemność do 16 TB?
  7. L

    Pomoc Problem po wymianie dysków - starszy wolumin

    ok, dane mam zgrane, porobione nowe foldery współdzielone i uprawnienia w nowej puli pamięci, pytanie jest czy od początku trzeba socjalizować NAS czy można usunąć Volume1 i od nowa utworzyć pulę pamięci. Co się stanie z systemem? zostanie czy nie?
  8. L

    Pomoc Problem po wymianie dysków - starszy wolumin

    Cześć, przełożyłem dyski ze starego serwera qnap dyski skonfigurowane w RAID 6 (starszy wolumin) do nowego QNAP TS-1886XU-RP a następnie dyski zostały wymienione po kolei na nowe o pojemności 12TB każdy. Nie można było zwiększyć pojemności i zgodnie z zaleceniem pomocy technicznej została na...
  9. L

    Pomoc OwnCloud - problem z przekierowaniem adresu

    Tak też myślałem, próbowałem zamiast url wpisać adres domeny, ale wtedy link w ogóle nie działa. Podpowiesz moze w którym miejscu dokładnie wstawić adres na sztywno?
  10. L

    Pomoc OwnCloud - problem z przekierowaniem adresu

    Ale mam zrobione aktualizacje do 10.5 Na początku instalowałem ownclouda w dockerze, ale był problem z certyfikatem ssl więc zainstalowałem appke + proxy Tylko został mi do rozwiązania problem z tym adresem linków w wiadomościach email
  11. L

    Pomoc OwnCloud - problem z przekierowaniem adresu

    owncloud jest zainstalowany z aplikacji w app center - owncloudX V10.0.10.1
  12. L

    Pomoc OwnCloud - problem z przekierowaniem adresu

    z oficjalnego obrazu Nginx DOCKER 1.14
  13. L

    Pomoc OwnCloud - problem z przekierowaniem adresu

    Wpisałem adres domeny w 'overite.cli.url' =>c'', ale niestety w mailach dalej jest rozsyłany link z adresem lokalnym (192.168..) W załączam zrzut z zaznaczonymi elementami, które potrzebuję zmienić. Zamiast lokalnego adresu ip potrzebuję nazwę domenową.
  14. L

    Pomoc OwnCloud - problem z przekierowaniem adresu

    Witam, Zainstalowałem aplikację owncloud + reverse proxy nginx w container station. Domenę mam prawidłowo przekierowaną i jest dostęp z zewnątrz do aplikacji owncloud. Mam problem ze zmianą adresu lokalnego na domenowy w potwierdzeniach mailowych, które przychodzą do użytkowników. Próbowałem...
  15. L

    Pomoc Przeniesienie dysków ze starego serwera do nowego bez utraty danych

    Jakby ktoś miał podobny problem to u mnie zadziałało po odinstalowaniu wszystkich aplikacji. Jeszcze raz dzięki za pomoc i porady! Cześć!, Mam kolejne pytanie, ponieważ przeniesione dyski mają skonfigurowany "starszy wolumin" i system nie pozwala na zwiększenie pojemności mimo, iż na dyskach...