Recent Content by lukaszwasz

  1. lukaszwasz

    Pomoc Qsync - dziwne logowanie

    Cześć. Mam problem z qsynkiem. Jak chcę się zalogować to jakieś krzaki mi wyskakują i nie mogę nic wpisać. Formularze nie są aktywne. Tak jak na zdjęciu. Na innym kompie jest ok. Zaktualizowałem javy i wszystko co możliwe. Co może być przyczyną.
  2. lukaszwasz

    Pomoc MyQnapCloud problem

    Cześć. Mam pewien problem z moim qnap cloudem. Od dwoch tygodni przestal mi działać i nie wiem jak ugryzc temat. Qsync łączy mi się w dwóch moich firmach z moim NASEM i synchronizuje mi backupy, a od dwóch tygodni jak wchodzę w myqnapcloud to mam status "NIENORMALNY" Zawsze jak kliknąłem żeby...
  3. lukaszwasz

    Pomoc Mapowanie dyskow problem

    Cześć. Problem z qnap231p. 5 komputerow z dyskiem zmapowanym i dzisiaj zaczely znikac pliki z dysku. Jak zaloguje sie na qnap to one sa w folderze a jak na kompie sprawdzam to nie ma. Zrestartuje kompa i pojawiaja sie na 10 min po czym znowu brak w folderach plikow. Zauwazylem tez ze duzo plikow...
  4. lukaszwasz

    Pomoc qsynq - błędy synchronizacji

    Cześć. Mam problem z qsynkiem. 6 komputerów synchronizuje między sobą pliki. I problem polega na tym że jak jedna osoba utworzy nowy plik np w wordzie i zapiszeto wszystko ładnie. Jak druga osoba na drugim komputerze otworzyć ten plik i coś edytuje to u osoby która to edytowała plik się zapisuje...
  5. lukaszwasz

    Pomoc QSYNC nie synchronizuje wszystkich plików

    TS-231P2 - problem z qsync. Witam Mam problem z qsync. Mam powyższy model QNAPa i do tego 6 komputerów w sieci lokalnej. Problem mam z plikami. Jeżeli na jednym komputerze mam 8000 nie duzych plikow które się zsychronizują z qsync to na drugim komputerze synchronizuje się tylko ich połowa. Nie...
  6. lukaszwasz

    Pomoc backup qnapa

    231P
  7. lukaszwasz

    Pomoc backup qnapa

    Niestety nie mam takiej opcji we właściwościach folderów - czy jakoś ją trzeba aktywować?
  8. lukaszwasz

    Pomoc backup qnapa

    No za głupi jestem. Gdzie są foldery udostępnione i szyfrowanie ich
  9. lukaszwasz

    Pomoc backup qnapa

    Dane są w zipach na dyskach w qnap - jeżeli qnap ma w sobie jeszcze szyfrowanie takowych danych to z chęcią z tego skorzystam o ile Szanowny Admin da mi jakąś wskazówkę jak to wykonać
  10. lukaszwasz

    Pomoc backup qnapa

    Mam wątpliwości aby był taki sam bo jednak tam są dane klientów i jak by ktoś się włamał na qnap to może na drugi się nie włamie - inne zabezpieczenia
  11. lukaszwasz

    Pomoc backup qnapa

    Czyli dobrze rozumiem zakupić kolejnego QNAPa? Coś większego ? Szybszego ?. Co polecacie? Teraz mam 231P z dwoma dyskami 4TB. W co zainwestować co będzie nowe, szybkie i fajne ;). ?
  12. lukaszwasz

    Pomoc backup qnapa

    Witam szanownych kolegów. QNAPa używam do robienia archiwizacji moim autorskim oprogramowaniem w firmach moich klientów. Backupy zapisują się po FTP na QNAPie który stoi w mojej firmie. Czego użyć do backupu właśnie tego QNAPa który stoi w firmie? Nie chce korzystać z chmur firm zewnętrznych bo...
  13. lukaszwasz

    Pomoc Ftp i problem z łączeniem

    Inicjowanie TLS... Status: Weryfikacja certyfikatu... Status: Połączenie TLS nawiązane. Status: Serwer nie obsługuje znaków spoza ASCII. Status: Zalogowany Status: Uzyskiwanie listy katalogów.. Polecenie: PWD Odpowiedź 257 "/" is the current directory Polecenie: TYPE I Odpowiedź...
  14. lukaszwasz

    Pomoc Ftp i problem z łączeniem

    Nie mam możliwości w tym routerze ustawienia zakresu od do - jest tylko możliwość pojedynczych