Recent Content by LZyla

  1. L

    Pomoc Straciłem dostęp do QNAPa. Pomocy

    Poradziłem sobie z problemem, choć oczami wyobrażni widziałem już hard reset i stawianie wszystkiego od nowa. Dziękuję Wam za pomoc i przepraszam za "wpadnięcie tutaj jak po ogień", bez kurtuazji - jednak sami na pewno wiecie, jak czuje się człowiek, który ma wizję utraty dostępu do wszystkich...
  2. L

    Pomoc Straciłem dostęp do QNAPa. Pomocy

    no ale to nie rozwiązuje mojego problemu z niemożnością wejścia na QNAPa. fajnie, że mam konto admina - zaraz sprawdzę czy login działa na userze admin i hasle ktoryms MACu z sieciowki ale nadal nie moge wejsc na qnapa pomimo zmiany ip sieciowek i bycia w tej samej podsieci. qfinder go niby...
  3. L

    Pomoc Straciłem dostęp do QNAPa. Pomocy

    qnap nie kasuje hasla. pomimo pikniecia po 3 sekundach i przywroceniu ip sieciowek do dynamicznych - nadal dziala moj stary user i stare haslo
  4. L

    Pomoc Straciłem dostęp do QNAPa. Pomocy

    stare haslo mojego usera - admina, ale nie skasowalo ani usera ani nie przywrocilo hasla
  5. L

    Pomoc Straciłem dostęp do QNAPa. Pomocy

    ts-h973ax z najnowszym quts mialem skonfigurowane 2 sieciowki a trzecia z nieprzypisanym adresem ip. cos poklikalem przy vswitchu tej sieciowki - i odcielo mnie od qnapa nie jestem w stsanie teraz dostac sie do niego po zadnym ip zadnej sieciowki qfinder niby go znajduje ale nie da sie zalogowac...