M
Local time
10:20 PM
Featured content
0
Reaction score
2

Latest activity Postings Featured content About

• M
      Macisz replied to the thread R-Studio.
      Dawno nie siedziałem na forach przepraszam. Poprawie sie.
    • M
      Macisz posted the thread R-Studio in Kosz.
      Witam was! Jak zapodać witaminke i odzyskać partycje na dysku która jest nieprzydzielona?
    • M
      Macisz replied to the thread Help Migawka i nowe dyski.
      Mimo tego linku i tak nie mogę się zalogować do qnap. Jak obejść login i hasło? 1712056389 Zrobię teraz jeszcze raz wyłączę stacje wyjmę dyski i po kolei będę wkładał. 1712056750 Wyjąłem dyski zresetowałem ustawienia przyciskiem reset czekam aż...
    • M
      Tak próbowałem uruchomiłem stacje bez dysków później włożyłem dyski i nic i nie mogę się zalogować do niego. Jak to wygląda instrukcja bez dysków? Na wyłączonym wyjąć dyski, włączyć qnap poczekać aż się włączy i po kolei wkładać dyski i co dalej?
    • M
      Dyski są nowe i jak włożyłem te dyski to widać było w systemie ssd i chciałem go usunąć z systemu i kilka razy resetowania diszlo do tego że nie mogę się zalogować na qnap
    • M
      Tak tez się zgodzę tylko przy próbie usunięcia dysku ssd zmieniłem na HDD 2x8TB i później nie mogę się zalogować na ten dysk sieciowy ponieważ dane logowania nie odpowiadają i nie mogę znaleźć pomocy jak to zrobić. Już resetowałem kilka razy qnap...
    • M
      Tak tez się zgodzę tylko przy próbie usunięcia dysku ssd nie wiem jak to się stało zmieniłem na HDD 2x8TB i później nie mogę się zalogować na ten dysk sieciowy ponieważ dane logowania nie odpowiadają i nie mogę znaleźć pomocy jak to zrobić. Już...
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…