M
Local time
06:08
Featured content
0
Punkty reakcji
2

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • M
      Macisz odpowiedział w temacie R-Studio.
      Dawno nie siedziałem na forach przepraszam. Poprawie sie.
    • M
      Macisz napisał nowy temat.
      Witam was! Jak zapodać witaminke i odzyskać partycje na dysku która jest nieprzydzielona?
    • M
      Macisz odpowiedział w temacie Pomoc Migawka i nowe dyski.
      Mimo tego linku i tak nie mogę się zalogować do qnap. Jak obejść login i hasło? 1712056389 Zrobię teraz jeszcze raz wyłączę stacje wyjmę dyski i po kolei będę wkładał. 1712056750 Wyjąłem dyski zresetowałem ustawienia przyciskiem reset czekam aż...
    • M
      Macisz odpowiedział w temacie Pomoc Migawka i nowe dyski.
      Tak próbowałem uruchomiłem stacje bez dysków później włożyłem dyski i nic i nie mogę się zalogować do niego. Jak to wygląda instrukcja bez dysków? Na wyłączonym wyjąć dyski, włączyć qnap poczekać aż się włączy i po kolei wkładać dyski i co dalej?
    • M
      Macisz odpowiedział w temacie Pomoc Migawka i nowe dyski.
      Dyski są nowe i jak włożyłem te dyski to widać było w systemie ssd i chciałem go usunąć z systemu i kilka razy resetowania diszlo do tego że nie mogę się zalogować na qnap
    • M
      Macisz odpowiedział w temacie Pomoc Migawka i nowe dyski.
      Tak tez się zgodzę tylko przy próbie usunięcia dysku ssd zmieniłem na HDD 2x8TB i później nie mogę się zalogować na ten dysk sieciowy ponieważ dane logowania nie odpowiadają i nie mogę znaleźć pomocy jak to zrobić. Już resetowałem kilka razy qnap...
    • M
      Tak tez się zgodzę tylko przy próbie usunięcia dysku ssd nie wiem jak to się stało zmieniłem na HDD 2x8TB i później nie mogę się zalogować na ten dysk sieciowy ponieważ dane logowania nie odpowiadają i nie mogę znaleźć pomocy jak to zrobić. Już...
    • M
      Macisz odpowiedział w temacie Pomoc Nieprzydzielone miejsce.
      Witam mam ten sam problem zainstalowany był dysk SSD i wymieniłem na dwa HDD i widnieje w systemie jeszcze SSD i przydzielone około 2 GB taki był dysk SSD. A chce urzywać na Qnap tylko dwa dyski 8 TB model mojego Qnapa TS-253Be 4 gb. Jak usunąć z...
    • M
      Macisz odpowiedział w temacie Pomoc Migawka i nowe dyski.
      Witam mam pytanie a kiedy wyjęlem stary dysk SSD 2TB i zamieniłem na 2 razy x 8 TB mam problem gdyż widzi ten SSD i nie mogę go usunąć i zmienić na Zwykłe HDD jak to zrobic?
    • M
      Tez mam ten problem Zainicjowałem nowe dyski 2x8 TB i też mam nie usuniety stary SSD. Jak usunąć nie istniejący dysk SSD.
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…