Recent Content by Macisz

  1. M

    Pomoc Nieprzydzielone miejsce

    Witam mam ten sam problem zainstalowany był dysk SSD i wymieniłem na dwa HDD i widnieje w systemie jeszcze SSD i przydzielone około 2 GB taki był dysk SSD. A chce urzywać na Qnap tylko dwa dyski 8 TB model mojego Qnapa TS-253Be 4 gb. Jak usunąć z systemu dane o dysku SSD i utworzyć miejsce jak...
  2. M

    Pomoc Migawka i nowe dyski

    Witam mam pytanie a kiedy wyjęlem stary dysk SSD 2TB i zamieniłem na 2 razy x 8 TB mam problem gdyż widzi ten SSD i nie mogę go usunąć i zmienić na Zwykłe HDD jak to zrobic?
  3. M

    Pomoc Wymiana dysków na większe - TS-453D

    Tez mam ten problem Zainicjowałem nowe dyski 2x8 TB i też mam nie usuniety stary SSD. Jak usunąć nie istniejący dysk SSD.
  4. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    Tak więc zrobiłem jak napisałeś ustawiłem w qnap na nowego admina usunęłem poswiadczenia w win, wyłączyłem admina w qnap po restarcie systemu i admin dalej widnieje. I mam nazwę Qsync starą nazwe którą ustaiłem przy użyciu konta Admina za pierwszym razem i jest odłączony co nie tak zrobiłem...
  5. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    Mam dwa konta Admin i moją nazwę mam wyłączyć konto Admina i później w systemie poświadczenia usunąć? Nie miałem czasu się zająć tym ostatnio.
  6. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    Przepraszam za nie pełne wyjaśnienia gdyż też nie otrzymałem dokładnych wyjaśnień. Więc zacząłem szukać info na forum.qnap nie od razu wszystko znalazłem. Czytałem troche ale też dużo czasu nie mam na siedzenie przy komputerze. Zmieniłem Admina nazwe na własną jako też Administrator...
  7. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    Nie mogę sie połączyć z qnap wogóle. Usunięcie NAS coś pomoże? Jest to zdjęcie Qsync na kompie. Logując się przez komputer nie moge zalogować do Qnapa. A przez tel. sie loguje i wszystko mam. Zresetowałem Nas i dalej nie mogę się zalogować z komputera. Po resecie pokazał mi się folder z...
  8. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    No też piszę, że zmieniłem admina nazwę na swoją wczoraj i dziś nie mogę się zalogować na konto. Jak mogę to zmienić spowrotem kiedy qnap jest odłączony i nie mogę się do niego połączyć?
  9. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    Jest możliwość zmiany tego?
  10. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    N astronie Qnap znalazłem żeby lepiej używać innej nazwy niż Admin i zmieniłem nazwę użytkownika z Admin na inną. Teraz nie mam jak się zalogować czy na nowe czy stare dane nie mam możliwości zalogować się na konto myqnap. Błąd logowania 1120003
  11. M

    Pomoc Nie moge zalogować się przez przeglądarkę

    Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20200801 Model serwera: QNAP TS-210 Po ustawieniach Qnap bezpieczeństwo i zmiany nazwy z Admin na inną mam problem z logowaniem się do sieci własnej przez laptopa a z telefonu mogę się zalogować. Jak mogę to zmienić, bo w końcu jak zmieniłem nazwę...
  12. M

    Pomoc TS-210 Turbo - jak zainstalować certyfikat SSL

    Mam wersje 4.4.2 pod model TS-210 i cluod mam wersje pod ten model 2.2.15 Ostatnio zmieniałem porty w routerze na 80-80 443-443 z tym, że jeden powodował błąd. Dziś w Qfinder ustawiałem powiadomienie na email SMTP i może jest źle ustawiony szukam ustawień pod moją pocztę. No tylko mam problem z...
  13. M

    Pomoc TS-210 Turbo - jak zainstalować certyfikat SSL

    Prubóję wejść na qnap i wychodzi mi błąd logowania.
  14. M

    Pomoc TS-210 Turbo - jak zainstalować certyfikat SSL

    Nie kupowałem Licencji. Mam kupić czy mogę mieć ją za darmo?
  15. M

    Pomoc TS-210 Turbo - jak zainstalować certyfikat SSL

    No tylko nie mogę skreen shota zrobić na stronie myQNAPcloud to załączę zdjęcie telefonem zrobione. No w końcu zrobiłem zdjęcie problem mam z licencją.