Recent Content by Mafox_

  1. Mafox_

    Pomoc Acronis True Image / miejsce docelowe

    na telefonie "Acronis Mobile" wersja 6.3.1.1643 na Qnap Acronis True Image 1.0
  2. Mafox_

    Pomoc Acronis True Image / miejsce docelowe

    Qnap TS-251, QTS - Ostatnia wersja aktualna na styczeń 2024. Hej, Mam pytanie odnośnie tego gdzie są przechowywane pliki backupu Acronis Mobile / Acronis True Image z telefonu na NAS. Szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć, czy ktoś może podpowiedzieć jak je znaleźć i ewentualnie jak ustawić...
  3. Mafox_

    Pomoc kopiowanie plików z wybranych podfolerów

    ale ręcznie to mogę sobie za każdym razem po prostu kopiować nawet na komputerze z zamapowanym dyskiem. Chodzi mi raczej o automatyzacje po to aby robiły się gdy zapomne a za jakiś czas celowo lub omyłkowo skasuje albo padnie dysk i nie będę miał kopii.
  4. Mafox_

    Pomoc kopiowanie plików z wybranych podfolerów

    próbowałem tego ale nie widzę filtra wyboru folderu w ścieżce źródłowej, jest filtr plików
  5. Mafox_

    Pomoc kopiowanie plików z wybranych podfolerów

    TS-251, najnowsze QTS. Hej, Mam na serwerze Qnap foldery główny z projektami o nazwie PROJEKTY. W nim są różne projekty, dla porządku nazwijmy je "Projekt 1, Projekt 2, Projekt 3" W każdym z projektów są różne podfoldery a jeden z nich ma nazwę Final Render, czyli Projekty/Projekt 1/Final Render...
  6. Mafox_

    Pomoc MARS / Wordpress / Zwiększenie limitu "Maximum upload file size"

    TS-251 , Hej, Zainstalowałem Wordpress z APP Center. Chciałem użyć aplikacji MARS W tym celu zainstalowałem wtyczkę QNAP do zainstalowanego Wordpressa i w QNAP Backup jest " Maximum upload file size 2 MB Mam taki problem, że przy próbie zwiększenia limitu za pomocą tego tutoriala...
  7. Mafox_

    Pomoc powiadomienie o wgraniu / pobraniu pliku

    Qnap TS 251 , najnowszy QTS Hej, W jaki sposób ustawić w Notification Center regułę z powiadomieniem o pobraniu czy wgraniu pliku do folderu np. Qsync, Multimedia czy dowolnego ? (metody dostarczeń e-mail, push, skype mam skonfigurowane, tylko po zmianie (już jakiś czas temu systemu...
  8. Mafox_

    Pomoc Automatyczne przekazywanie zdjęć z telefonu - Qfile,Qphoto,Qsync - co wybrać?

    Ja już robię tylko tak, przesyłam po smb, a katalogi i oznaczenia robi qumagie
  9. Mafox_

    Pomoc Nie mogę się połączyć z FTP poza siecią lokalną QTS 5...

    a z ciekawości co chciałeś wiedzieć bo nie widziałem :D
  10. Mafox_

    Pomoc Nie mogę się połączyć z FTP poza siecią lokalną QTS 5...

    backup wordpressa mogę robić jedynie przez FTP za pomocą BackWPup bo MARS działa tylko w jedną stronę tzn. robi backup a przywracanie nie działa (nie można przesłać na wordpressa w ovh więcej niż 128 MB)
  11. Mafox_

    Pomoc Nie mogę się połączyć z FTP poza siecią lokalną QTS 5...

    o, myśłałem, że sam zrobił upnp mam włączone :p 1672415463 Jest 21, 22 na routerze 1672415638 działa tylko nieszyfrowane
  12. Mafox_

    Pomoc Nie mogę się połączyć z FTP poza siecią lokalną QTS 5...

    QTS 5, TS-251 Hej, może ktoś podpowie...mam taki problem, że nie mogę się połączyć z FTP poza siecią lokalną. Jak wpisuje 192.. to połączenie działa a jak moje IP w necie to nie działa. Dodałem w QuFTP Service użytkownika FTP i próbuje połączyć się ale nie działa poza siecią lokalną. Co i...
  13. Mafox_

    Pomoc gdzie znajdę zapisane hasło i login do bazy Wordpress w QTS 5?

    QTS 5... TS-251 Hej, gdzie znajdę zapisane hasło i login do bazy Wordpress? w QTS 5 w App Center jest aplikacja Wordpress, która instaluje moduł Wordpressa, chciałbym jednak utworzyć więcej witryn opartych na wordpress i potrzebuję login i dane do bazy sql. W pliku wp-config.php jest taki...
  14. Mafox_

    Pomoc Jak skopiować udostępniony udział dysku google drive na QNAP?

    Po prawie miesiącu okazało się,że kopiuje ale nie wszystkie pliki, nie mam pojęcia czemu. Na oryginalnym udostępnionym dysku jest w danym folderze np. 100 plików a skopiowanych na QNAP tylko kilka.