Recent Content by majes

  1. M

    Pomoc Autoryzacja z pozimu komutera w domenie

    Sprawdzałem to w pierwszej kolejności, nic nie ma. Wyczerpały mi się pomysły.
  2. M

    Pomoc Autoryzacja z pozimu komutera w domenie

    Cześć Nie mogę dostać się do udostępnionych zasobów na domowej macierzy. Przy próbie otworzenia udziału \\adres_ip\udzial dostaję okienko logowania, wpisuję dane użytkownika lokalnego (admin) i pojawia się okienko odmowy dostępu. Komputer z którego próbuję się dostać jest członkiem domeny...
  3. M

    Pomoc brak dostępu przez www, ssh

    Dyski pracują w RAID1, mogę na gorąco wyjąć uszkodzony i włożyć nowy dysk? System odbuduje sobie sam macierz czy trzeba wykonać najpierw jakieś kroki?
  4. M

    Pomoc brak dostępu przez www, ssh

    Mówisz o tym? Rozwiązany - Przywracanie oprogramowania - Firmware Recovery Wg linka powyżej i procedury "Aby sprawdzić czy serwer działa poprawnie ..." mój działa poprawnie, bo po 10 s słychać krótki sygnał a po 2 min długi. Przycisk włączania na serwerze cały czas pulsuje na zielono. Edit...
  5. M

    Pomoc brak dostępu przez www, ssh

    Jest lepiej, ssh działa, www mam całą niebieską stronę.
  6. M

    Pomoc brak dostępu przez www, ssh

    Witam Mam problem z serwerem TS-253A. Serwer odpowiada na PING, widzi go Qfinder i na tym koniec. Nie mogę się dostać do niego poprzez www, ssh, udostępnione zasoby sieciowe. Prawdopodobnie stało się to po zaniku zasilania. Proszę o pomoc w przywróceniu do działania urządzenia. Wersja...