Recent Content by makid81

  1. makid81

    Kawa i papierosy Konfiguracja dysków TS - 351

    Witam, obecnie w TS - 351 mam taką konfigurację: 1. M2 slot 1 - pusty 2. M2 slot 2 - pusty 3. SATA II - slot 1 - SSD 512 GB - system i dane często używane 4. SATA II - slot 2 - 2 TB Seagate IW - multimedia i backupy ( komputery telefony) 5. SATA III -slot 3 - pusty Pobawiłem się trochę...
  2. makid81

    Pomoc TS - 351 system na M2

    Cześć czy instalował ktoś system na dysku M2 w TS - 351, nigdzie nie mogę znaleźć o tym informacji.
  3. makid81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Ja puszczam przez aplikacje Emby na TV. Jest na webOS. Ale przez wbudowane DLNA Tv tez nie ma problemu.
  4. makid81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    DTS tak u mnie też, ale DTS HD MA już nie. A jak to puszczasz przez aplikacje EMBY na TV czy przez DLANA TV.
  5. makid81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    Mam ustawienia automatyczne i u mnie idzie bez problemu po DLNA po WiFi 4K z hdr. Problemem pojawia się przy nieobsługiwanym przez Tv dźwiękiem. Jak poleci u mnie film z domyślna ścieżką np DTS HD MA to dekoduje Emby i wtedy tnie muszę zmienić ścieżka np DTS lud DD+ jeżeli jest w filmie ileci...
  6. makid81

    Pomoc Emby problemy z 4k

    .Cześć jak się łączysz z TV po kablu czy bo WiFi. Miałem podobny problem. W moim modelu TV Lg OLED jest jakiś problem ze słabym WiFi. Pisza o tym na forach TV. U mnie pomogło wyłącznie w Tv ipv6, i ustawienie w ruterze WiFi 5 ghz na kanał 36.
  7. makid81

    Kawa i papierosy Co po TS-231P

    Witam jak w temacie obecnie mam TS -231P służy głownie do robienia kopi zapasowych i jako serwer multimedialny EMBY . Chciałbym kupić coś na Intelu i tu wybór padł na: 1. TS-351-2G - plusy 3 zatoki na dyski i dwa sloty na M2 2. TS-251B-2G - plusy wydajniejszy procesor Zastosowanie typowo...
  8. makid81

    Pomoc Jaka konfiguracja dysków, zmiana SSD Cache na SSD system

    Witam, zmieniłem dysk w PC na nvme więc zwolnił mi się SSD 512 GB W tej chwili mam taką konfigurację S1 - HHD 3TB system i dane (dużo małych plików głownie zdjęcia i muzyka ,trochę filmów i kopie zapasowe) S2 - SSD 128 GB jako SSD Cache Czy jest sens się bawić i zmieniać na : S1 - SSD 512 GB...
  9. makid81

    Pomoc Plex transkoduje napisy

    Ok dzięki za pomoc. Ps. nakierował mnie twój opis w stopce Emby (Plex SUX !) :) Wywaliłem plex i zainstalowałem EMBY , w LG webOS jest też aplikacja dla EMBY. Na razie testuje, wygląda że wszystko chodzi sprawnie.
  10. makid81

    Pomoc Plex transkoduje napisy

    Niestety nie działa, próbowałem każdej konfiguracji (zawsze, automatycznie i only image format)
  11. makid81

    Pomoc Plex transkoduje napisy

    Witam, zainstalowałem plex wersja 1.17.0.1709-982421575 na 231P , materiał 4K z hdr idzie bez problemu po dlna transkodowanie po sotnie telewizora (aplikacja plex for LG wersja 4.7.1 , LG webOS 4.1.0), problem pojawia się gdy włączam napisy (format srt) wtedy plex transkoduje napisy po stronie...
  12. makid81

    HELLO

    Początkujący użytkownik QNAP 231P wita wszystkich.
  13. makid81

    Pomoc qnap photo station

    Witam, próbowałem ogarnąć to sam szukałem też po Google i na forum niestety nie znalazłem odpowiedzi. Czy w QPhoto da się zrobić album w albumie , ( tak żeby wyglądało to jak struktura folderów - folder i podfoldery - album i pod albumy). Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6.1050 Model...