Recent Content by marc26

  1. marc26

    Sprzedam Sprzedam QNAP TS-431 - bez dysków

    Rozważę także inne propozycje.
  2. marc26

    Sprzedam Sprzedam QNAP TS-431 - bez dysków

    Witam. Sprzedam jak w tytule - TS-431 Jestem właścicielem od nowości. Urządzenie w 100% sprawne. Cena jaka mnie interesuje to 900 zł.
  3. marc26

    Pomoc Stacja monitoringu- powiadomienia

    Witam. No i sprawdzone i wszystko wyłączone jest. Jak to sprawdzić inaczej. ? Ok. chyba zadziałało po włączeniu wysyłania zdarzę, później restart urządzenia i wyłączenie raportowania. Dzięki i pozdrawiam.
  4. marc26

    QNA_TS431 - 3 miesięczny na gwarancji

    Witam. Sprzedam. QNA_TS431 - bez dysków. Kupiony 0 16 luty 2015 w QNAP - oficjalny sklep w Polsce Gwarancja podstawowa. Sprzęt sprawny i kompletny. Sprzedaje bo potrzebuje coś większego i na Intelu. Cena minimalna 1000 zł. (bez negocjacji) Lub zamienię na np. QNA_TS453PRO
  5. marc26

    Pomoc Stacja monitoringu- powiadomienia

    Sprawdzę jak mam ustawione. Ale wydaje mi się że właśnie jest wyłączone. Dam znać później jak mam ustawione.
  6. marc26

    Pomoc Stacja monitoringu- powiadomienia

    Witam. Mam pytanie jak wyłączyć powiadomienie na email o przerwaniu połączenia z kamerą. ? Często mi zrywa połączenie po wifi z kamerą i mam dość już tych wiadomości. Pozdrawiam m
  7. marc26

    Pomoc TS-431 Jaki klient do pobierania ?

    Witam. Jestem nowym użytkownikiem TS-431 i mam problem z klientem pobierania torrentów. Pobieram z PT i ostatnio mnie zablokowało. Jakiego klienta polecacie ? Na razie postanowiłem przetestować Transmission. Witam. Pierwsze pytanie odnośnie Transmission - jak ustawić hasło do programu...
  8. marc26

    Witam.

    Witam wszystkich i pozdrawiam