Recent Content by marczu83

  1. M

    TS-253A 16GB 2 x 3TB WD RED

    Tak jak w tytule chce się pożegnać z nasem. Zainteresowanym mogę wysłać screeny z danymi dyskow i tam. Cena do uzgodnienia.
  2. M

    Pomoc Reset ustawien

    Witam Mam dwu zatokowego nasa, chce jeden dysk zaorac -ten systemowy, czy jak wyjme dysk nazwijmy go z danymi to po calkowitym resecie i formatowaniu dysku systemowego i wsadzeniu dysku z danymi bede je widzial? Konfiguracja dyskow bez raid, dwa razy wolumin statyczny
  3. M

    Pomoc Server VPN na nowym QTS

    Uruchom serwer L2TP/IPSec, ustaw klucz wstępny, autentykacja MS-CHAPv2, reszta domyślnie i kliknij Zastosuj. Na routerze przekieruj porty (UDP) 500, 1701 i 4500 na QNAP, Na Windows 10 odpal PowerShella jako administrator i wklej: REG ADD HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\PolicyAgent /v...
  4. M

    Pomoc QTS nie wstaje po update

    Witam Po update z dnia dzisiejszego tj 23.05.2018 QTS nie wstaje komunikat Service Unavailable The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later. SSH i reszta uslug w tle dziala, Wersja oprogramowania Firmware...
  5. M

    Pomoc Firmware 4.3.4 - z systemu zniknęło: apt-get, chown itp. Co dalej

    Zainstalowac jeszcze raz kontener, jesli instalujesz pierwszy raz to polecam przed ściagnąć najpierw obraz docker pull cassfras21/jrivermc z tego co widze ustawienia portu vnc sa zeby sprawdzic jakie porty sa przekierowane: docker port nazwa_kontenera
  6. M

    Pomoc virsh: command not found

    Tam go tez znalazlem ale przy probie odpalenia i tak dostaje command not found :/ [/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/QKVM/usr/bin] # ls v* virsh* virt-host-validate* virt-pki-validate* vmstat* virt-clone* virt-image* virt-xml-validate* vncsnapshot* virt-convert*...
  7. M

    Pomoc virsh: command not found

    Mam problem nie moge odpalić virsh. Tak jak w tytule mowi ze nie moze znaleść, uzywajac find znalazlem sobie gdzie siedzi virsh i z tej lokalizacji tez go niemoge odpalic Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20YYMMDD Model serwera: QNAP TS-253A
  8. M

    Pomoc FileStation API

    Czy ktoś korzystał z tego API? http://download.qnap.com/dev/QNAP_QTS_File_Station_API_v4.1.pdf Wpisuje użytkownika i zakodowane hasło http:/ / IP:8080/ cgi-bin/ filemanager/ wfm2Login. cgi?user=${sid}& amp;pwd=${pwd} dostaje SID, ktory wpisuje pozniej w tu razem z innymi parametrami i niestety...
  9. M

    Pomoc Instalacja sterownikow karty wifi

    Czesc Chcialbym doinstalowac do qnap sterowniki do karty wifi na usb, karta tp-link 722n Standardowo z tego co widze nie jest obslugiwany w modelu ktory posiadam ts 253a mam zainstalowane opkg zainstalowalem gcc i make zgodnie z instrukcja producenta kiedy odpalam make dostaje komunikat...
  10. M

    Pomoc Hybrid Backup Sync backup raspberry pi

    Witam Czy moze ktos skonfigurowal sobie backup calej karty albo pojedynczych folderow z raspberry (rasbian) przez GUI qnap Hybrid Backup Sync? Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0188 Model serwera: QNAP TS-253A
  11. M

    Pomoc Problem z dwuskładnikowym uwierzytelnianiem

    Chyba po update do 4.3 przestalo mi dzialac MFA, tzn. przy probie ustawienia skanuje kod QR generuje sie kod, ktorego nie przechodzi weryfikacji, czas na qnapie jest aktualny, probowalem na kilku kontach na kazdym jest to samo, Ktos sie spotkal z takim problemem? Wersja oprogramowania...
  12. M

    Download [Beta 2] QTS 4.3.3.0127 Build 0320 | ARM & x86 !~ TS-X28/TAS-X68

    U mnie ten sam problem z smb, klient win 10
  13. M

    Przy piwie Powershell

    Cześć Czy ktoś może instalowal powershell na qnap?
  14. M

    Download [Public Beta] QTS 4.3.2 Build 1202 | x86

    U mnie po zalogowaniu po ssh nie da się odpalić virsh. Dodatkowo w VirtStation w żadnej maszynie w konsoli przez chrome nie działa mysz Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka