Recent Content by marekt81

  1. marekt81

    Pomoc QuMagie nie obraca prawidłowo zdjęć.

    Witam, zauważyłem że od jakiegoś casu QuMagie źle oriętuje zdjęcia z telefonu, pliki w formacie HEIF. Wcześniej tego problemu nie było. Zrobiłem od nowa indeksowanie i reorganizację zdjęć i nadal problem pozostaje. Niektóre zdjęcie są obrócone o 90st inne 180st., niektóre są w odpowiedniej...
  2. marekt81

    Pomoc Domoticz w konterze ma nieprawidłową godzienę - jak ustawić prawidłową

    Zapewne nie, ale nie mam pojęcia jak to zmienić, też czytałem to na stronie Docker Hub ale co i jak poprawić jak juz stoi docker, ewentualnie podczas stawiania ?
  3. marekt81

    Pomoc Domoticz w konterze ma nieprawidłową godzienę - jak ustawić prawidłową

    Witam Ponownie Ma działający w dockerze Domoticz i wyświetla mi czas o 1 godzinę do tyłu( np. jest 20.00 a pokazuje 19.00) Jak ustawić prawidłowy czas w dockerze ?
  4. marekt81

    Pomoc Container Station - Traccar - jak dostać się do plików konfiguracyjnych.

    Ok plik znalazłem tak jak podał JayCee Temat do zamknięcia.
  5. marekt81

    Pomoc Container Station - Traccar - jak dostać się do plików konfiguracyjnych.

    Korzystam z tego kontenera Docker Hub Sama aplikacja działa bez zarzutu, ale muszę wstawić API Key google maps do pliku i nie wiem gdzie mogę tego dokonać.
  6. marekt81

    Pomoc Container Station - Traccar - jak dostać się do plików konfiguracyjnych.

    Witam Od kilku dni zacząłem korzystać do kontenera, mianowicie z aplikacji Traccar, proszę o pomoc jak dostać się do pliku konfiguracyjnego Traccar.xml. Gdzie w ogóle znajdują się pliki zaearte w tym kontenerze. Wcześniej korzystałem z maliny a tam wszystko po ssh szło :) Pozdrawiam Wersja...
  7. marekt81

    Witka

    Witam serdecznie społeczność.