Recent Content by Marinaek

  1. M

    Instruktaż/Tutorial Telewizja PLEX tuner openpli

    Znalazłem rozwiazanie. Jeśli nie wykrywa automatycznie na qnapie tunera - wpisujemy ręcznie adres IP ale z portem. Czyli na powyższym przykładzie 192.168.1.244:6083 Floyd możesz podesłać jakiegoś linka jak zainstalować te dodatki do epg? WebGrab+Plus
  2. M

    Pomoc plex na ps4

    Ktoś miał problem z działaniem plexa na ps5? Widzi serwer, ale pokazuje że jest niedostępny.
  3. M

    Instruktaż/Tutorial Telewizja PLEX tuner openpli

    Cześć, przenoszę plexa z pc na nas qnap. Na pc działa, używam długo - np dla kanałów sportowych/sportów walki gdy jestem poza domem. Poniżej opiszę, jak to zrobiłem na serwerze pc z plexem. Jednak jednocześnie proszę o pomoc - na QNAP nie znajduje dekodera. Czy oprogramowanie qnapa może blokować...
  4. M

    Pomoc jdownloader docker siezka filestation

    pigers w innym temacie komuś nawet napisałeś że deweloper dużo zmienił i poprawiłeś na poniższą ścieżkę. To ze instalowałem z różnymi ścieżkami to pisałem na początku. Nie aktualna jest prawa strona czyli z ":/root/Downloads \" powinno być ":/opt/JDownloader/Downloads" czyli aktualny docker...
  5. M

    Pomoc jdownloader docker siezka filestation

    jerry jesteś kozak :)tyle rozkmin i nie zakładałem że to w poradniku może być coś nie aktualne. Nie zmieniałem prawej strony, tak było na forum podane.
  6. M

    Pomoc jdownloader docker siezka filestation

    Niestety ja muszę coś innego robić źle. Usunąłem kontener, puściłem na nowo z /share/Filmy i nadal nie ma. Odziwo teraz przez strone myjdownloader nie widzę scieżki filmy, tylko /opt/JDownloader/Downloads zrzuty
  7. M

    Pomoc jdownloader docker siezka filestation

    zainstalowałem z poziomu apstroe ContainerStation następnie wpisałem poniższe linie w putty. portainer docker volume create portainer_data docker run -d -p 9000:9000 --name=portainer --restart=always -v /var/run/docker.sock:/var/run/docker.sock -v portainer_data:/data portainer/portainer-ce...
  8. M

    Pomoc jdownloader docker siezka filestation

    Klikam na datavol1 klikam utwórz folder współdzielony wybieram nazwe i utwórz. Teraz zrobiłem restet całego qnapa, nastepnie przez putty zrobiłem portainera i jdownloadera. Nie pobrało do folderu /Filmy, przez portainera edytowałem jdownloader ENV edytowałem name "XDG_DOWNLOAD_DIR" zmieniłem...
  9. M

    Pomoc jdownloader docker siezka filestation

    Witam Panowie, kolejny wieczór kombinuje i nic z tego. Zainstalowałem contener station, póżniej portainer oraz jdwonloader (jaymoulin/jdownloader)przekierowałem porty, wykrywa mój serwer na stronie myjdowloader odpalam pobiera - tylko nie mam pojęcia gdzie zapisuje, nawet nie wiem gdzie to...