Recent Content by marioo944

  1. marioo944

    Pomoc Folder dla użytkownika

    Może doprecyzuje moje pytanie: dostęp do tych plików głownie z poziomu telefonu
  2. marioo944

    Pomoc Folder dla użytkownika

    Witam wszystkich Chciałbym znajomemu udostepnić trochę przestrzeni dyskowej na moim qnapie aby mógł tam sobie wrzucać swoje pliki. głownie dokumenty ale tak aby miał on dostęp do tych plików z każdego miejsca, jak to można ogarnąć?
  3. marioo944

    Pomoc Obudowa rozszerzająca czy drugi Qnap?

    Witam. Zapytanie dla bardziej zorientowanych w temacie. Powoli kończy mi się miejsce na moim Qnapie i zastanawiam się jak powiększyć przestrzeń dyskową? /nie chce wymieniać dysków/ czy lepszym rozwiązaniem będzie kupno modułu rozszerzającego czy po prostu drugi Qnap? Z chęcią dowiem się jak wy...
  4. marioo944

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    m.opitek@hotmail.com jak cos zapraszam do testowania
  5. marioo944

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    PLEX Polska https://forums.plex.tv/t/important-information-about-plex-for-smart-tvs-after-september-30-2021/746506?fbclid=IwAR2JGI4dNiER3i1pbtUWIrKK2EMOmC7yOZjWSq3tMRt7nJVvdOrs2KDQ_gQ
  6. marioo944

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Według oficjalnych info, plex już nie będzie wspierany na TV Samsunga i LG, proponyje odwiedzić grupę Plex na FB jest tam rozwiązanie problemu z niedziałającym plexem . Fiemka zapr. poszło jeszcze raz
  7. marioo944

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Jak ktoś chętny jeszcze na współdzielenie bibliotek w plexie to zapraszam w dalszym ciągu, kilka zaproszeń poszło wiec sprawdźcie
  8. marioo944

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Witam Po kilkumiesięcznej przerwie wracam do gry :D, jeżeli ktoś chętny do wspóldzielenia biblioteki to zapraszam do dodawanie m.opitek[at]hotmail.com. moja bibliotek na razie skromna ale codziennie coś nowego wpada Witam! Temat współdzielenia bibliotek umarł? bo coś słabo , jak ktoś chętny to...
  9. marioo944

    Pomoc TS-453Be Widzi tylko 2 dyski usb

    Witam! Jak w temacie mój Qnap widzi tylko 2 dyski podpięte pod usb mimo iż są 3, dyski sprawne,na innym Qnapie nie było tego problemu i nie wiem czy ten model tak ma czy to wina sprzetu. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD Model serwera...
  10. marioo944

    Sprzedam QNAP TS-453Be 16GB Ramu - bez dysków - 1800 zł

    wysłałem emaila z zapytaniem, sprawdz
  11. marioo944

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Dodano i spodziewam się rewanżu w udostępnieniu biblioteki