Recent Content by mastek

  1. mastek

    Pomoc Napisy do filmów do Samsung UE55D8000 przez QNAP TS-212P i DLNA

    Dziękuje wszystkim za pomoc. Jak wspomniał darekhifi mój Samsung czyta napisy przy użyciu Serviio (ARMx19) więc problem uważam za rozwiązany. kanar123 chciałem też przetestować ta miniDLNA ale nie mogłem znaleźć prostego poradnika skąd to pobrać, jak zainstalować itp. Ps. Jak polubić, ocenić...
  2. mastek

    Pomoc Napisy do filmów do Samsung UE55D8000 przez QNAP TS-212P i DLNA

    Dziękuje za podpowiedź, w AppCenter tego nie widzę tej aplikacji, rozumiem że muszę pobrać to np. stąd. a następnie jakoś ręcznie zainstalować. Pierwszy problem to nie mam pojęcia którą wersję wybrać dla TS-212P, nie widzę tam mojego procesora :)
  3. mastek

    Pomoc Napisy do filmów do Samsung UE55D8000 przez QNAP TS-212P i DLNA

    Witam wszystkich i z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc związaną z moim problemem, a mianowicie uruchomienie napisów w filmach przy użyciu Media Streaming - DLNA. Na początek podstawowe informacje: Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0154 Build 20170413 - dzisiaj aktualizowałem, media...
  4. mastek

    Cześć: o/

    Witam wszystkich forumowiczów - piąteczka o/ Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem TS-212P ale zupełnie nie ogarniam wszystkiego co ma do zaoferowania to urządzenie, dlatego zarejestrowałem się na tym forum w celu uzyskania pomocy :) Pozdrawiam, wszystkich, Mastek