Recent Content by mateush

  1. mateush

    Pomoc rtorrent a udział sieciowy Download - jak poprawnie skonfigurowac?

    Ok ruszyło w końcu. Mam najnowszy build 0.9.2... Dzięki za pomoc
  2. mateush

    Pomoc rtorrent a udział sieciowy Download - jak poprawnie skonfigurowac?

    Opcja 1 nie działa, jest napisane server busy. Opcja 2 coś tez nie bardzo, ale pewnie żle klikam i zaraz za to dostane po głowie :) login as: admin admin@192.168.1.5's password: [~] # /etc/init.d/rtorrent.sh stop (info) rtorrent: ORIGDIR: /root (info) rtorrent: PROGDIR...
  3. mateush

    Pomoc rtorrent a udział sieciowy Download - jak poprawnie skonfigurowac?

    Mariusz nie denerwuj się, po prostu jako osoba nauczona przez lata plug&play mam chwile słabości kiedy trzeba coś pogrzebać bardziej. Wyłączyłem Nasa, podpiąłem switcha tak aby było Nas > switch > mede8er600x3d i ponownie włączam serwer. Rtorrent jest uruchomiony ale nie może pobrać listy...
  4. mateush

    Pomoc rtorrent a udział sieciowy Download - jak poprawnie skonfigurowac?

    No właśnie, ale jest pokazana właściwa wartość wolnego miejsca. Narazie dodałem switch netgeara i rtorrent nie może pobrać listy torrentów... tęsknię za S :)
  5. mateush

    Pomoc rtorrent a udział sieciowy Download - jak poprawnie skonfigurowac?

    Przeszedłem na rtorrenta i nie do końca rozumiem jak to technicznie działa. Ścieżki zapisu nie da się zmienić bo jest na szaro, natomiast w gui www wybieram sobie gdzie ma zostać zapisany torrent. Utworzyłem sobie katalog /shared/filmy i tam dodaje kolejne pozycje, myślałem że tylko tam torrenty...
  6. mateush

    Pomoc Po aktualizacji firmware`u polowa plików nie działa

    Ostatnio qnap sie zaktualizował do 4.2 i jest problem. W download station na 46 torrentow seedowanych widzi tylko 12 jako finished z czego tylko 6 jest widoczne na stronie www trackera, nie wiem o co chodzi. Dodatkowo mede8er600x3d widzi tylko 25 filmów, pozostałe nie widoczne są jakby nie...
  7. mateush

    Chyba zdradzę S :) ...dla QNAP TS-231/x51

    Już wiem że nie ma co brać ARM, tak z ciekawości pytałem bo jest masa sprzecznych informacji na różnych forach. Rozumiem że na qnapie z centrum aplikacji pobrałeś transmission, na PC zainstalowałeś transmission remote gui i przy zapisywaniu pliku torrent jest dodawane autmoatycznie zadanie do...
  8. mateush

    Witam!

    Hej, wszystkim. Już niedługo będę Qnapowiczem :)
  9. mateush

    Chyba zdradzę S :) ...dla QNAP TS-231/x51

    Myślę że koło 100 pozycji seedowanych. Czyli rozumiem że max co u siebie widziałeś pobierając torrenty to koło 12MB/s, oczywiście stale, a nie chwilowe peaki ? Nie ukrywam że ciekawe info od ciebie, 231 jest chyba minimalnie szybszy.
  10. mateush

    Chyba zdradzę S :) ...dla QNAP TS-231/x51

    Nie ukrywam że czekałem na twoją odpowiedź Mariusz. Galerie rtorrenta już widziałem, cały wątek qget/Dl center czytałem. Coś mi rozum mówi kup coś mocnego bo znów będziesz wymieniał za 2 lata albo szybciej :), jedynie jeszcze myślę o 451. Dużej różnicy cenowej nie ma, a jest on w oleole w ratach...
  11. mateush

    Chyba zdradzę S :) ...dla QNAP TS-231/x51

    Dzięki Mario, pomogłeś. 253 Pro jest poza zasięgiem finansowym jak i też nie widzę abym mógł wykorzystać taką moc. Mi jedynie chodzi aby torrenty leciały max łącza 150mbit + żebym mógł przesłać w tym samym czasie 30gigowy film do odtwarzacza sieciowego, żadnego transkodowanie itd., może nawet i...
  12. mateush

    Chyba zdradzę S :) ...dla QNAP TS-231/x51

    Witam, Obecnie mam S 212J 800mhz 256 ram także zupełna budżetówka ale działa. Korzystam w 99% z download station (torrenty) + audio + dostęp zewnętrzny/chmura. Czas na zmianę bo trochę zaczyna denerwować mnie lagowanie UI + nadeszła zmiana ISP na Vectra 150/15. Waham się między TS -231 a...