Recent Content by maza66

  1. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    RAM kupiłem i wymieniłem. Ale HDS udało mi się zainstalować dopiero po upgrade QTS do 5.0.0.1828, więc wygląda na to że poprzednia wersja miała jakiś błąd. Ale pojawił się inny problem. Po instalacji HDS nie widzę moich plików video. Na komputerze poprzez FileStation jest wszystko widoczne, a na...
  2. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Dzięki. Doczytałem się że QTS nie wspiera downgradu oprogramowania, tak więc czekam do jakiejś nowej bety QTS 5, albo bety HDS. A jednak zgłosiłem sprawę na pomocy technicznej i po testach dostałem taką odpowiedź: "Ma Pan uszkodzoną pamięć RAM w serwerze. Jeśli nie jest ona oryginalna to proszę...
  3. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Kopii nie mam, a dane które mam na dyskach (np multimedia) zostaną skasowane? Jak można zrobić backup ustawień?
  4. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Ok, a jak zrobić downgrade systemu?
  5. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Nie udało się z HDS 4.0.12
  6. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Czyli odinstalować FW 5 i zainstalować FW 4? Jak to zrobić żeby nic więcej nie zepsuć?
  7. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Otwiera mi się dokładnie ta sama strona (z mojego zrzutu ekranu). Tam można pobrać jedynie HDS w wersji 4.2 (dla QTS 5).
  8. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Nie potrafię znaleźć takiej strony... Moja wygląda tak:
  9. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Możliwe, że mam. Gdzie to zmienić? Ostrzeżenie przy instalacji HDS: Sprawdziłem przydzielanie adresu IP. Mam dynamiczne. Gdzie szukać innej wersji HDS - może być beta - dla firmware 5?
  10. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Reset był robiony, fizyczne wyłączenie zasilania też. Teraz go ponownie zamykam i za chwilę włączę. Przy próbie instalacji HDS pojawia się taki komunikat: "Serwer jest zajęty lub sieć została rozłączona..."
  11. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Skasowanie poszło elegancko, instalacja już nie... Pobiera, przetwarza, instaluje i na końcu znowu jest przycisk "Zainstaluj" i tak w kółko... Chyba ta wersja systemu ma jakieś błędy. Albo QuFirewall, który zainstalowałem dla większego bezpieczeństwa... Da się jakoś wrócić do firmware 4 ? Może...
  12. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Jest. Ale nie udało mi się go zaktualizować - jakieś dziwne informacje o braku miejsca - chociaż miejsce jest...
  13. M

    Pomoc Czarny ekran po HDMI

    Mam po HDMI podłączony telewizor. Po zawirowaniach w sieci (restart routera) obraz strony startowej się stracił - jest tylko czarny ekran. Jak to naprawić? Wersja oprogramowania Firmware: 5.0.0.1808 Model serwera: QNAP TS-251A
  14. M

    Pomoc Po uruchomieniu nowej sieci domowej QNAP jest niewidoczny

    Tak pingi dochodzą. Pomógł reset (z tyłu obudowy). Już jest widoczny. Dziękuje za pomoc!
  15. M

    Pomoc Po uruchomieniu nowej sieci domowej QNAP jest niewidoczny

    Qfinder go nie wykrywa. Tak dostał nowe IP. Jak spowodować, żeby się połączył po tym nowym IP?