Recent Content by mcluck

  1. mcluck

    Pomoc TS-253Be wymiana RAM - na HX318LS11IB/8 nie uruchamia się

    Uciekła mi całkiem Twoja odpowiedź. Jeśli aktualne to proszę podeślij mi dane do wpłaty wraz kosztami przesyłki (jak się uda to z Polski ;-)). Wiem, ze jesteś ciągle w podróży ale mi nie spieszno poczekam na wysyłkę. Pozdrawiam i podaje namiary: mcluck(at)wp.pl Pozdrawiam
  2. mcluck

    Pomoc TS-253Be wymiana RAM - na HX318LS11IB/8 nie uruchamia się

    Szukam właśnie pamięci Adata 4GB 1866. Temat zbycia aktualny? ;)
  3. mcluck

    Pomoc Problem z instalacją Ubuntu na VM

    Nieprzerywanie sprawdzania dysku niestety nie pomaga. Pomogło zainstalowanie poprzedniej wersji ubuntu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. mcluck

    Pomoc Problem z instalacją Ubuntu na VM

    Udało się rozwiązać problem? Mam dokładnie ten sam przypadek. :D
  5. mcluck

    Pomoc Szukam osoby do odpłatnej pomocy on-line przy pierwszej konfiguracji TS-351-4G

    Potrzebuję pomocy bo zacząłem to robić sam ale się zawiesiłem i wiem, że za chwile pojawią się kolejne pytania a na prawdę nie mam czasu na to - masz wiedzę aby mi pomóc lub możesz kogoś polecić Floyd?
  6. mcluck

    Witam i o pomoc pytam ;-)

    Link do założonego wątku: Pomoc - Szukam osoby do odpłatnej pomocy on-line przy pierwszej konfiguracji TS-351-4G
  7. mcluck

    Witam i o pomoc pytam ;-)

    Jest tu jakiś specjalista od odpłatnej, zdalnej pomocy przy konfiguracji ;-) ???
  8. mcluck

    Pomoc Szukam osoby do odpłatnej pomocy on-line przy pierwszej konfiguracji TS-351-4G

    Witam, posiadam nowy TS-351-4G z podłączonymi 2xSSD i 3xHDD podpięty do sieci, zaktualizowany fimware Szukam osoby, która pomoże odpłatnie lub wykona za mnie pierwszą konfigurację i zoptymalizuję konfiguracje do moich potrzeb. Pomoc może być prze zdalny pulpit TeamViewer lub inny sposób...