Recent Content by MeWaPKP

  1. MeWaPKP

    Pomoc TS231-P3 | BCS TIP4401AIR-IV w garażu, czyli jak dodać kamery do QVR Elite przez LTE.

    NASa nigdy nie usypiam ;) Wymyśliłem jednak nieco inaczej, dam tam rejestrator w garażu a do QNAPA będzie szedł tylko backup nagrań. Nie wiem jeszcze jak to zrobię, ale taka jest idea.
  2. MeWaPKP

    Pomoc TS231-P3 | BCS TIP4401AIR-IV w garażu, czyli jak dodać kamery do QVR Elite przez LTE.

    Nie, nie daje. Ale da Plus - i to można by uruchomić. :)
  3. MeWaPKP

    Pomoc TS231-P3 | BCS TIP4401AIR-IV w garażu, czyli jak dodać kamery do QVR Elite przez LTE.

    Dzień dobry, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Daleko od biura z QNAPem (TS231-P3) mam garaż, gdzie chce zamontować dwie kamerki. Mam nowe tuby BCS TIP4401AIR-IV, wystarczające do takich zabaw. Do kamer włożyłem dwie karty 64 GB, switch PoE, router Dlink DWR-921 z kartą od PLAY doładowaną i...
  4. MeWaPKP

    Pomoc Windows 11 - QSYNC ten folder nie obsługuje synchronizacji

    Przepraszam, macie pomysł co może się dziać?
  5. MeWaPKP

    Pomoc Windows 11 - QSYNC ten folder nie obsługuje synchronizacji

    Opcja szukaj, to pierwsza rzecz, którą zawsze robię. Niestety to rozwiązanie nie działa :( Nadmienię, że te foldery są synchronizowane przez QSync od dobrych 5 lat.
  6. MeWaPKP

    Pomoc Windows 11 - QSYNC ten folder nie obsługuje synchronizacji

    Cześć, mam dziwny problem. Właśnie zrobiłem reinstall kompa z Windows 10 na Windows 11. Komputer ma 4 dyski + jeden systemowy. Na tych dyskach dane to są jeszcze od Windows 7. Zmiany systemu, reinstalle nigdy nie wpływały na działanie tych danych. Zainstalowałem na W11 Qsync'a. Dodałem NASa...
  7. MeWaPKP

    Pomoc SharePoint, QNAP, explorator Windows - połączenie funkcjonalności

    Cześć! Abstrachując od UPnP, Q-lockera i innych złośliwości stanąłem przed ciekawym problemem. Mam pakiet MS Teams z wspaniałym SharePointem. HBS3 backupuje mi całą zawartość SP na QNAP, skąd mam dostęp przez eksplorator Windows. Teraz chciałbym pójść krok dalej. Plik zakpisany w Windows w...
  8. MeWaPKP

    Pomoc nowy TS-231P3-4G błąd inicjalizacji brak możliwości aktualizacji firmware.

    QNap odpowiedział - naprawa gwarancyjna - odeślij towar do sprzedawcy. Kość z FW - co to takiego? Kość RAM?
  9. MeWaPKP

    Pomoc nowy TS-231P3-4G błąd inicjalizacji brak możliwości aktualizacji firmware.

    Dzień dobry, Państwu! Zakupiłem kolejny serwer TS231P3-4G. Standardowo podpiąłem go do LAN, Qfinder Pro, inicjalizacja. Każda inicjalizacja kończy się niepowodzeniem. Tak samo aktualizacja, czy automatyczna, czy ręcznie, czy soft po sofcie (wersja po wersji), wszystko kończy się błędem. Macie...
  10. MeWaPKP

    Pomoc Wykorzystanie infrastruktury QNAP do edycji plików MS Office zamiast Google Drive

    Gdzie mogę dodać sklep? W QNAP w bibliotece aplikacji? Nie mogę sobie jakoś wyobrazić początku tego procesu.
  11. MeWaPKP

    Pomoc Wykorzystanie infrastruktury QNAP do edycji plików MS Office zamiast Google Drive

    Poczytałem i widzę że nie będzie to takie łatwe do zrobienia. Jest na forum ktoś, kto zajmuje się takimi rzeczami?
  12. MeWaPKP

    Pomoc Wykorzystanie infrastruktury QNAP do edycji plików MS Office zamiast Google Drive

    Tak, ja to wiem, Ty to wiesz, ale konrahent tego nie wie i skonstruował Umowę tak, aby nie korzystać - zatem to odpada. Wszystko musi pracować przez QNAP. Szukam informacji o tym jak postawić NextCloud, ale nigdzie nic nie widzę. Czy jest do tego jakiś tutorial?
  13. MeWaPKP

    Pomoc Wykorzystanie infrastruktury QNAP do edycji plików MS Office zamiast Google Drive

    Czym właściwie one się różnią? Którą łatwiej skonfigurować? Cenię sobie prywatność, oczywiście. Niemniej nowe projekty, wygenerowały nowe Umowy z kontrahentami. Dodatki RODO, tabele przekazywania danych i cała masa innych obostrzeń powoduje, że nie chcę wychodzić poza swojego QNAP'a. Niestety...
  14. MeWaPKP

    Pomoc Wykorzystanie infrastruktury QNAP do edycji plików MS Office zamiast Google Drive

    Moja firma zajmuje się consultingiem. 19 pracowników pracuje na kilkunastu tysiącach plików. Czasem się zdarzy, że 2 osoby mają otwarty wspólnie jeden plik. Do tej pory zjawisko te obsługiwaliśmy przez Google Drive i to też nie dosłownie. Dane były udostępniane z mojego konta GD (admin) do kont...