Recent Content by mihau87

  1. mihau87

    Kupiłem, Zainstałowałem i co dalej?

    Dryukarka i FTP zrobione! dzieki wielkie:D Jak zainstalowac Pyload? chce sciagac z roznych stron:)
  2. mihau87

    Kupiłem, Zainstałowałem i co dalej?

    Super zaraz sprobuje to ustawić. Jak ustawia sie drukarkę sieciową? dodałem ją w panelu administacyjnym ale nie wiem jak ją znaleźć w sieci.. jakie ma IP... bo chyba po tym trzeba znalezc drukarkę. Dodatkowo chcialbym dowiedzieć się o zgrywanie danych na dysk... mam zwyczajny router wifi...
  3. mihau87

    Kupiłem, Zainstałowałem i co dalej?

    o to chodziło! dzieki wielkie! nie zozumialem na poczatku o co chodzi! Czy jesle nie daj boze zepsuje mi sie qnap i bede chcial dysk wyciagnac i podpiac do kompa to musze miac kompa z linuksem tak? Pytanie dodatkowe: Zmapowałem dysk na jednym komputerze i wyszlo super! Jak udeostepnic to w...
  4. mihau87

    Kupiłem, Zainstałowałem i co dalej?

    Witam Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem QNAP TS-110. Zgodnie z instrukcja zainstalowałem qnap finder. Wczesniej sformatowałem sobie dysk w NTFS, stworzyłem trzy partycje na ktora zgralem juz sobie kilka filmow i muzyke. Po przejsciu konfiguracji serwera itd domyslny wizzard pyta mnie co...
  5. mihau87

    QNAP TS-110 vs 112 czy NMP?

    ts-110 obsługuje dyski sata 2. Czy jeśli podłączę dysk z sata3 wszystko będzie działało?
  6. mihau87

    QNAP TS-110 vs 112 czy NMP?

    Czy takie dyski mogą być widoczne w "Mój komputer" cały czas jako np. dysk sieciowy? czy muszę wchodzić przez przeglądarkę? najbardziej interesuje mnie edycja moich dokumentów i ich aktualizacja prosta a nie upload specjalnie na strone(jak ot jest np. w chomiku) czyli dokładnie tak jak dziali...
  7. mihau87

    QNAP TS-110 vs 112 czy NMP?

    Witam Ostatnio bardzo zajarałem się dropbox'em. Postanowiłem zrobić coś podobnego bo miejsca tam już mało a potrzebuje swoich plików w wielu miejscach. I tak oto znalazłem produkty QNAP :) Nie dysponuje wielkim budżetem ale na rozwiązanie TS-110 lub 112 starczy. nie bardzo wiem co wybrać. 1...