Recent Content by mikrus36

  1. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Tylko tutaj mowa o podłączeniu Chromecast 4 a on ma USB C. Kolega ma , więc pożyczę swój od 3 (Ori Googla) i dam znać jak wygląda transfer. Tak do Ciebie. Dzięki. Jak wspomniałem ten link mi tylko będzie służył do stremowania filmów przez Chroma, reszta usług bezpośrednio z NAS.
  2. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Nie chodzi, że skąpiec informacjami. Badam grunt po konfigurację. A sprawdzałeś np jakąś apka np speed test ? Nie testowałes na adapterze? Kolega ma chrom 4 po weekendzie pożyczę mu adapter i poproszę aby sprawdził ile mu idzie po tym USB c i jak wyglądają opóźnienia.
  3. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Pytam :) Według specyfikacji potrafi wyświetlić 4k , HDR, HDR+
  4. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Nie rozumiem pytania , ktoś pomoże ? Apka do np torrentów\ ftp itd.
  5. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    To streemowania filmów da radę z NASa. Przesyłanie pear2pear można już bezpośrednio na NASie zrobić, aby wykorzystać w pełni przepustowość łącza. Czy się mylę?
  6. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    A czy ktoś próbował kombinacji NAS + Chromecast 4 z adapterem po LANie?
  7. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Priv - cena i czy Fv wystawisz?
  8. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    A obsługę apki od torrentów, plex?
  9. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Czyli shield tego nie pociągnie? Nie działa to jak serwer->macierz. Postawienie apek na Shiled -> a Qnap jako storage.
  10. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Mam obecnie miniATx w salonie, głośniejszy jest wiatrak od grafy niż praca dysków, a mam talerzówki na dane. Poleciłeś TS-435D z 8G RAM, pytanie jeśli będę miał Nvidie Shield która to będzie się zajmować generowaniem obrazu , czy Nas musi być taki wydajny gdy ma robić tylko za magazyn?
  11. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Może znalazłoby się miejsce ale problem jest z siecią tzn wchodziłoby w grę użycie powerlinów - a nie wiem jak wyglądałaby jakość połączenia. SSD odpada - cena. Poza tym nie potrzebuje aż tak szybkiego dostępu do danych zapis/odczyt. Załóżmy dwie sytuacje - nie mam miejsca i wszystko stoi w...
  12. mikrus36

    NAS do biblioteki filmów 4k HDR

    Dzień dobry, Koledzy potrzebuję dobrej rady w wyborze odpowiedniego NASa dla moich potrzeb. Głównie ma służyć do przechowywania multimediów tj: Zdjęcia -> tutaj synchro z chmurą Filmy Serwer ftp\torrent NAS głównie ma służyć za bibliotekę filmów 4K Mam zamiar kupić NVidia Shield jako most do...