Recent Content by miras_74

  1. miras_74

    QNAP QHora-301W

    Witam, Niestety urządzenie zostało już sprzedane, ale z tego co pamiętam to porty USB w tym urządzeniu były przeznaczone do montowania pamięci na potrzeby połączeń FTP. Ja też próbowałem podłączyć modem LTE - niestety nie działało. Możliwe, że z którąś aktualizacją QNAP umożliwi taką opcję...
  2. miras_74

    Sprzedam Router QNAP QHora-301W

    Witam, Niestety urządzenie zostało już sprzedane, ale z tego co pamiętam to porty USB w tym urządzeniu były przeznaczone do montowania pamięci na potrzeby połączeń FTP. Ja też próbowałem podłączyć modem LTE - niestety nie działało. Możliwe, że z którąś aktualizacją QNAP umożliwi taką opcję...
  3. miras_74

    Sprzedam Router QNAP QHora-301W

    Super, bardzo dziękuje - może wypuszczą jakąś aktualizacje i będzie można to ugryźć...
  4. miras_74

    Sprzedam Router QNAP QHora-301W

    VLAN po LAN obsługuje... problem w tym, że nie ma możliwości konfiguracji VLAN po WAN
  5. miras_74

    Sprzedam Router QNAP QHora-301W

    niestety jednak nie...
  6. miras_74

    Sprzedam Router QNAP QHora-301W

    wymęczyłem od Orange jednostkę ONT, niestety nie da się ustawić vlan/pppoe... ;-(
  7. miras_74

    Sprzedam Router QNAP QHora-301W

    Przepraszam najmocniej... ;-) 1000 zł
  8. miras_74

    Sprzedam Router QNAP QHora-301W

    Jak w temacie odsprzedam QHora-301W, Wi-Fi 6, sprzęt w IDEALNYMM stanie. Specyfikacji nie podaje, bo każdy wie cco to takiego... pełny zestaw, wszystko to, co daje producent. Doczekałem się w końcu od Orange światłowodu i ten sprzęt nniestety nie działa z tą usługą.
  9. miras_74

    Pomoc QTS 5 - brak dostępu do QNAP

    ja nie mam dostępu ani lokalnie, ani przez myqnapcloud... 1641775222 dodatkowo w nocy (chyba podczas aktualizacji firmware'u w routerze QHora) wysypała się cała konfiguracja. Żeby było śmieszniej - wszystkie 3 urządzenia w 3 różnych lokalizacjach...
  10. miras_74

    Pomoc QTS 5 - brak dostępu do QNAP

    U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja, dwa QNAP'y w dwóch różnych lokalizacjach - tak jakby nie działał myqnapcloud...
  11. miras_74

    Instruktaż/Tutorial Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami

    Witam, proszę właściciela serwera @totopol o kontakt - mwygas[at]gmail.com
  12. miras_74

    Sprzedam WD Red 2TB

    przepraszam... :) 398,00 PLN za komplet.
  13. miras_74

    Sprzedam WD Red 2TB

    Sprzedam 2 dyski HDD WD Red 2TB, kod producenta: WD20EFRX-68AX9N0 W pełni sprawne. sprzedaje tylko w komplecie.
  14. miras_74

    Sprzedam TS-231P + 2*HDD 2TB

    Wszystko sprawne, dyski w dobrym stanie, oryginalne pudełko. Cena do ustalenia
  15. miras_74

    QNAP QHora-301W

    Szanowni Forumowicze, Przymierzam się do zakupu nowego routera, bo mój stary DrayTek już nie wydala. Mam kilka założeń i chciałbym zasięgnąć porady Ekspertów czy to się u mnie sprawdzi. Trochę poczytałem i znalazłem chyba idealne rozwiązanie (moim zdaniem). :) Wytypowałem: QNAP QHora-301W...