Recent Content by mnadobnik

  1. M

    Konta użytkowników AD

    Witam Ja długo męczyłem sie z podłaczeniem qnapa do domeny(SBS 2008) co skłoniło mnie aż do skorzystania z firmware w wersji 3.0.0 Beta Build 0430 ale opłaciło sie. W tej wersji qnap automatycznie pobiera nowo utworzonych użytkowników, poza tym osobno można zarządzac user'ami lokalnymi i z...
  2. M

    QNAP T409U i Domena na SBS2008

    Witam Mam problem, nie moge podlaczyc QNAP'a do domeny. Nazwa domeny, nazwa serwera oraz DNS mam wpisane poprawnie, czas też mam ustawiony na identyczny jak na serwerze domeny. DNS to ip tego serwera domeny, dobrze mysle? Już nie mam pomysłu a chciałbym to razem spiąć w calość. Bylbym wdzieczny...
  3. M

    Jaki Linux

    Witam Interesuje mnie na jakiej dystrybucji linuxa jest postawiony soft do qnapa? Czy jest to wpełni napisany firmware po dane urządzenie?
  4. M

    Replikacja zawartości 1:1

    Dzieki za rade, właśnie przed momentem do tego doszedłem. :)
  5. M

    Replikacja zawartości 1:1

    Nie mam takiej opcji Remote Synchronization, chyba ze chodziło Ci o Remote Replication tylko że nie ma możliwości pełnej replikacji zawartości 1:1.
  6. M

    Klasa MySQLi

    Witam Potrzebuję w php obsługe klasy MySQLi niestety brakuje jej. Tak wygląda phpinfo z QNAP'a: Jak dodać wybraną klase? Czy będę zmuszony do nowej konfiguracji i instalacji phpMyAdmin?
  7. M

    Replikacja zawartości 1:1

    Witam Szukam możliwości replikacji zawartości jednego QNAP'a TS-409U na drugi identyczny QNAP, interesuje mnie synchronizacja wszystkich zasobów sieciowych. Możecie podunąć mi jakieś rozwiązanie? Pozdrawiam
  8. M

    uprawnienia w phpMyAdmin

    Witam serdecznie. Jakiś czas temu nabyłem QNAP'a TS-409U i chciałem skorzystać z serwera MySQL. Włączyłem serwer oraz zresetowałem hasło root'a. Do phpMyAdmin dostałem sie na login:admin bez hasła lecz nie mam zadnych uprawnień. Probowałem logować sie na roota ale brak dostępu. Nie wiem gdzie...