Recent Content by Mouera

  1. M

    Pomoc Problemy ze zmianą rozdzielczości w HD Station 4.0.3

    Mam niestety to samo - Sygnał idzie przez amplituner Yamahy. Wersja 4.0.1 działa OK, 4.0.3 lipa - i na dodatek rwie strasznie obraz - po raz kolejny dali ciała...
  2. M

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Tak, przerabiałem identyczny przypadek u klienta - po wyciągnięciu dysków z NAS w konfiguracji RAID1, bez żadnego problemu można odczytać wszystkie dane pod Windowsem używając tej aplikacji.
  3. M

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    LVM nie jest problemem ponieważ aplikacja automatycznie wykrywa degradację/konfigurację RAID na podłączonym dysku i udostępnia zawartość dysku z prawidłowym podziałem na partycje. Cały czas mówimy o RAID1 a taki mamy w tym przypadku.
  4. M

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    No właśnie nie najprościej, ponieważ: - musisz ściągnąć ISO - musisz stworzyć bootowalny pendrive - musisz ogarniać choć trochę Linuxa Sposób z aplikacją pod Windows, może wykorzystać każdy, nie mający pojęcia o Linuxie, partycjach, itd. Sprawdzałem, i aplikacja robi to co do niej należy i...
  5. M

    Pomoc Pomoc w odzyskaniu danych z dysków RAID1

    Makalele, pod Windowsem ściągnij i zainstaluj darmowy program DiskInternals Linux Reader, następnie podłącz dysk wyciągnięty z NASa, przez USB lub SATA, jak wolisz - program powinien wykryć wszystkie partycje Linuxowe, poinformować że wykrył konfigurację RAID, która jest do odzyskania i dać...