Recent Content by muppi_pl

  1. muppi_pl

    Pomoc Udostepnianie kalendarza Outlook 2019

    Witam Zrobiłem próbę udostępnienia kalendarza Outlooka dla innego komputera w sieci z możliwością obustronnej edycji. Może napisze jak to przebiega, kalendarz z jednego komputera publikuje za pomocą opcji "Publikuj kalendarz" w outlooku na serwerze Qnap (mam tam włączone Webdav) a na drugim...
  2. muppi_pl

    Pomoc Użytkowanie filebota

    Tak. Dzięki bardzo.
  3. muppi_pl

    Pomoc Użytkowanie filebota

    A czy mogę w jakis sposób połączyć z tym działaniem moją istniejącą bibliotekę? Żeby wszystko było w jednym miejscu i uporządkowane?
  4. muppi_pl

    Pomoc Użytkowanie filebota

    Witam Chciałem się podpytać jak można używać filebota w wersji rtorrent pro? Normalnie używam go jako oddzielnej aplikacji pod windowsem i tam sobie wrzucam ściągnięte pliki i zamieniam nazwy tak żeby były rozpoznawalne przez scrapy. A jak to działa w rtorrent i w qnapie? A może jest gdzieś...
  5. muppi_pl

    Pomoc szafka na serwer i inne multimedia

    Nie jest źle, jak widać serwery stoją w pokoju głównym gdzie nikt nie spi. Ogólnie Qnap jest bardzo cichy a dodatkowo jak nic się nie dzieje to dyski się wyłączają. Zyxel jest trocjhę głośniejszy ale kopia robi się tylko raz w miesiącu w nocy, da się przezyć
  6. muppi_pl

    Pomoc szafka na serwer i inne multimedia

    Witam Temat może nie jest bezpośrednio związany z qnapem ale chciałbym się dowiedzieć jak rozwiązaliście sprawę umiejscowienia qnapa (w przypadku obsługi z pilota) i innych sprzętów typu głośnik centralny, amplituner, dekoder itd. Załączam zdjęcie mojej szafki TV chociaż przyznam że mi się część...
  7. muppi_pl

    Przy piwie Chłodzenie wodne dla Qnapa

    Lian Li V2000
  8. muppi_pl

    Przy piwie Chłodzenie wodne dla Qnapa

    Nieporozumienie:), U mnie pompa jest zamocowana i dlatego się zdziwiłem że u ciebie leży sobie na dnie obudowy Ja tam nie ukrywam:D Zapomniałem załączyć, akurat mieści się w zatoce 5,25
  9. muppi_pl

    Przy piwie Chłodzenie wodne dla Qnapa

    Sądząc po rurkach chłodnica jest zamocowana na górze obudowy? Czy leży sobie goła gdzie indziej? A pompka to tak do celów napełnienia? A normalnie to ją mocujesz gdzieś w obudowie? Dzięki za zdjęcia
  10. muppi_pl

    Przy piwie Chłodzenie wodne dla Qnapa

    Trzeba było sobie jednak kupić oddzielne elementy i złożyć samemu. Czuję że będziesz musiał rozmontować układ bo dziura po śledziu jest bardzo mała. Na morelach w komentach jest info że nie ma mozliwości wymiany wężyków na dłuższe ale lepiej napisać do producenta.
  11. muppi_pl

    Przy piwie Chłodzenie wodne dla Qnapa

    Tak;) Ja też mam chłodnicę na zewnątrz i jestem ciekaw innych rozwiązań,z zwłaszcza wyciszenia pompki
  12. muppi_pl

    Przy piwie Chłodzenie wodne dla Qnapa

    A mógłbyś jeżeli to nie kłopot zrobić zdjęcie swojego chłodzenia przy zdjętym boku obudowy? Chętnie bym zobaczył jak rozprowadziłeś węzyki i jak zamocowałeś pompę i zbiornik?
  13. muppi_pl

    Pomoc Jak rozwiązać problem backupu w firmie

    Na swoje usprawiedliwienie mam że dawno nie zaglądałem i przeoczyłem. Ale pomijając używanie programu i tak chyba trzeb by zakupić Qnapa i 2 nowe dyski bo staruszek S może nie dać rady
  14. muppi_pl

    Pomoc Jak rozwiązać problem backupu w firmie

    Aleś nerwowy:-) Po prostu ciężko uwierzyć że firma stworzyła i wypuściła program za darmo dla innych firm. Poczytałem ale faktycznie chyba mogę to użyć w firmie nic nie płacąc.
  15. muppi_pl

    Pomoc Jak rozwiązać problem backupu w firmie

    Jeżeli użyłeś tego programu to ile zapłaciłeś za licencję na 1 stanowisko? Bo na ich stronie są straszne ceny