Recent Content by myszka20

  1. M

    Pomoc TS-451U nie uruchamia się

    Oczywiście takiej odpowiedzi się spodziewałem. Chodziło mi o orientacyjne koszt powiedzmy 1000 zł. A jakiego modelu dotyczy temat? Ale OK nie było tematu.
  2. M

    Pomoc TS-451U nie uruchamia się

    No nie wiem czy ja źle zadałem pytanie? Pytam o samą wymianę procesora. Wiadomo, że każda dodatkowa czynność podnosi koszt naprawy. A koszt naprawy będzie indywidualnie wyliczony. Ja podtrzymuje swoje pytanie ile kosztuje wymiana procesora? Oczywiście z procesorem. Ale już widzę, że nie uzyskam...
  3. M

    Pomoc TS-451U nie uruchamia się

    A jaki przykładowy koszt wymiany takiego porcesora?
  4. M

    Pomoc JDownloader - problem z QJDK8

    Będziemy musieli dokończyć kiedyś indziej, niestety muszę wyjść.
  5. M

    Pomoc JDownloader - problem z QJDK8

    Od początku [myszka20@QNAP ~]$ id myszka20 uid=1002(myszka20) gid=100(everyone) groups=100(everyone),0(administrators) docker volume create jdownloader_config docker run -d --init --restart=always --name jdownloader \ -v /share/homes/myszka20/Downloads:/opt/JDownloader/Downloads \ -v...
  6. M

    Pomoc JDownloader - problem z QJDK8

    Tyle wystarczy?
  7. M

    Pomoc JDownloader - problem z QJDK8

    Przepraszam, że się wtrącę w rozmowę ale idę według wskazówek i u mnie jdownloader nie wstaje ciągle się restartuje. Widać to w terminalu container station.
  8. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    Dzięki Panowie jd2 i unifi działa :) :) Dokładnie sprawdzę wieczorem, ale jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. Edit. Tak sprawdziłem i wszystko działa jak należy. A jak już jesteśmy przy dokerach czy to co wcześniej wkleiłem na forum: docker run -d --init --restart=always \ -v...
  9. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    Ok, dziękuje wszystkim. Czekamy na odpowiedź qoolbox'a.
  10. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    Wiem to są różne wersje ale ja mam zainstalowaną tylko to co na zrzucie ekranu wyżej. Czyli nie JRE a JDK.
  11. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    [~] # java -version -sh: java: command not found [~] # [~] # [~] # which java [~] # 1653465333 tutaj coś jest ale nie tam gdzie powinno być, chyba [/opt/QJDK8/jre/bin] # ls ControlPanel* jcontrol* orbd* rmid* tnameserv* java* jjs* pack200* rmiregistry*...
  12. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    Trudno leci aktualizacja do bety. Nie mam problemu z połączniem się po SSH ale z weryfikacją czy z java wszystko OK. Tak jak pisałem wywołanie jd2 kończyło się info o braku java. edit. Po aktualizacji i ręcznej instalacji podpis wygląda ok, ale dalej nie działa unifi i jd2
  13. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    Dzięki, czyli zaktualizować do bety qnapa? Najgorsze, że u mnie przez centrum pakietów nie widzi tej wersji JDK8 instaluje z linku pierwszy post. Jak mogę to zrobić?
  14. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    docker run -d --init --restart=always \ -v /share/Filmy:/opt/JDownloader/Downloads \ -v jdownloader_config:/opt/JDownloader/cfg \ --name jdownloader \ -u 1 \ -p 3129:3129 \ -e MYJD_USER=email@email.com \ -e MYJD_PASSWORD=PASSWORD \ -e MYJD_DEVICE_NAME=NazwaNaStronieMyJD \ jaymoulin/jdownloader
  15. M

    Pomoc Problem z java QJDK8

    a to wszystko wyjaśnia, a czy jest szansa, że coś się ruszy w kwestii podpisów? chętnie, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać: docker run -d --init --restart=always \ -v /share/Filmy:/opt/JDownloader/Downloads \ -v jdownloader_config:/opt/JDownloader/cfg \ --name jdownloader \ -u 1 \ -p...