Recent Content by N0wy

  1. N

    Pomoc Qnap photo station na tle S

    Byłoby wspanialej jeśli tak się da.. Odezwę się gdzieś w przyszłym tygodniu, jak będę miał wolne dni :)
  2. N

    Pomoc Qnap photo station na tle S

    Niestety to nie takie proste, Demo photo station nie działa na stronie qnapa. Czy mogę w jakiś sposób dostać się do photo station qnapa? Wejść w udostępnioną galerię żeby zobaczyć czy schludnie wygląda, zalogować się do aplikacji na androida, sprawdzić czy da się tam mniej więcej zrobić...
  3. N

    Pomoc Qnap photo station na tle S

    Oczywiście, ale podstawą mojej pracy wciąż jest Photo Station. Wielkim udogodnieniem jest dla mnie to, kiedy Photo Station daję podgląd i kontrolę nad zdjęciami na przykład w delegacji albo w podróży. Tak więc czekamy na opinię kogoś kto miał styczność z dwoma, zaktualizowanymi systemami.
  4. N

    Pomoc Qnap photo station na tle S

    Hej, Wybór swojego pierwszego NAS mam za sobą. NAS mam zmapowany w eksploratorze windows jako dysk sieciowy, i używam głównie do magazynowania surowych zdjęć RAW, zarządzania nimi, czasami ze smartfonu przez apkę, potem udostępniania ich. W tym miesiącu dość tanio nabyłem używanego S...
  5. N

    Wybór NAS dla fotografa

    Tak, zapoznałem się z tamtym tematem. Jednak nie ma w tamtym wątku informacji które są dla mnie najważniejsze. Jak to ma działać u mnie. Gdzie co podłączyć, bazując na tym co napisałem, do routera czy komputera w innym pokoju. Czy nas ma być wpiety kablem do internetu a WiFi do mojego...
  6. N

    Wybór NAS dla fotografa

    Cześć, Zawitałem na Wasze forum z polecenia jednego z Was. Zastanawiam się nad zakupem dysku sieciowego. Chciałbym abyście mi pomogli w wyborze. Przejdę od razu do rzeczy. Bardzo dużo fotografuję. Przedstawię cykl tego jak pracuję by naświetlić problem. Robię zdjęcia -> zgrywam z kart SD na...