Recent Content by NaPeK

  1. N

    Pomoc Container station - Zabbix server

    Sprawdzałem nic takiego nie ma.
  2. N

    Pomoc Container station - Zabbix server

    Jako kompletnie zielony w temacie dockera potrzebuję pomocy z instalacją serwera zabbixa pod Container Station (wiem, że są pakiety ale na architekture x86 nie arm - Qnapclub Store: ZabbixServer_MYSQL) Docker Hub Przy instalacji Zabbixa podaję w Polecenie (pole domyślnie puste) do bazy danych...
  3. N

    Pomoc TS-212 TwonkyMedia rozłącza po ok 15-20 min

    TS-212 TwonkyMedia rozłącza po ok 15-20 min TV samsung po wylaczeniu i wlaczeniu TV serwer znowu jest widoczny TwonkyMedia_7.2.5.2.0_arm-x19 jakies dzialajace rozwiazanie ?
  4. N

    Pomoc Problem z zalogowaniem do udziałów sieciowych

    pomoglo skrocenie hasła z 12 do 6 znakow...
  5. N

    Pomoc Problem z zalogowaniem do udziałów sieciowych

    Witam, logowanie przez www, ftp itd działa bez problemu nie moge za to wejść w zaden folder z poziomu windows 8.1 za kazdym razem po podaniu danych admina czy to wpisujac nas\admin czy jakkolwiek inaczej mam komunikat o bledzie folder public rowniez nie pozwala na wejscie TS-212 FW 4.0.5 - Siec...
  6. N

    Pomoc TS 119 P+ i nowe oprogramowanie 4.0.2

    Rozwiazanie problemu z logowaniem przez przegladarke: https://forum.qnap.net.pl/threads/qnap-ts-112-problem-po-wgraniu-softu-nie-dzia%C5%82a-przez-przegl%C4%99dark%C4%99.3685/#post-10560
  7. N

    Pomoc Qnap TS 112 problem po wgraniu softu - nie działa przez przeględarkę

    Problem jest z fw 4.0.2 u mnie po aktualizacji tez brak mozliwosci wejscia przez przegladarke a Qfinder dziala bez problemu po downgrade do 3.8.3 dziala wszystko jak powinno. Wystarczy wpisac w google "qnap webpage problem" i bedzie jasne ze problem jest z nowym FW bez zbednego teoretyzowania ze...